Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Компанія Cube показала велосипеди 2015 року, сайт оновлено!

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Компанія Cube показала велосипеди 2015 року, сайт оновлено!

Повідомлення Master General » Сер серпня 27, 2014 11:23 am

Я як палкий шанувальник велосипедів Cube слідкую за оновленнями сайту сьогодні він оновився і представлена лінійка велосипедів 2015 року:

Аналогом мого велосипеду як по кольору так і по частині характеристик є цей красень Stereo:

Зображення]

Прямих аналогів немає, лінійка 29 найнерів з назвою Sting зникла... а моделі з алюмінієвими рамами у версії х ходом 140 мм є тільки з трішки меншими колесами 27.5

Лінійка AMS радує чудовими кантрійними підвісами, але зникли усі версії з ходом більше 100 мм, їх замінили Stereo з іншою конфігурацією
Зображення

Такий карбоновий рижик Stereo 140/29 мене дуже надихає та найближчим часом (роки два думаю) поки байк не міняю :)
Зображення

Ось такий крутий Stereo 120 Super HPC SLT 29 з вилкою RockShox RS-1 у версії 120 міліметрів ходу вагою всього 10.8 кг

Зображення

В хардтейлах розбираюся не дуже, але сподобався такий синій Analog 29
Зображення

Карбоновий гоночний Cube Elite C68 SLT 29 з вилкою RockShox RS-1 dfuj. 9,1 кг
Зображення

З колесами 26 залишилася серія AIM
Зображення

29 нанерів хардтейлів 32 модифікації, 27.5 - 14 і 26 - 4

Для любителів шоссе, які інколи з'їжжають на грунтовки є такий прикольний шоссер-кроссер циклокроссер чи шо CROSS RACE DISC PRO
Зображення


Серед міської лінійки можна виділити комфортну серію з рамою low-entry і високим рулем Town Pro Easy Entry
Зображення

ну і купа інших байків про які детальніше напишу згодом, а глянути можна на сайті http://cube.eu/
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Компанія Cube показала велосипеди 2015 року, сайт оновле

Повідомлення Cергій » Сер серпня 27, 2014 7:25 pm

мда...... найнери ( 29" ) - наступають!!! скоро на 26" нічого толкового і не купиш :cry:
Аватар користувача
Cергій
новачок
новачок
 
Повідомлень: 10
З нами з: Вів липня 22, 2014 1:57 pm
Велосипед: крос-кантрі


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron