Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Мудаки в інтернеті (чорний список покупців/продавців)

Оголошення купівлі-продажу та обміну, новинки, реклама і акції веломагазинів. Продай свій велосипед. Розмісти оголошення про продажу запчасти до велосипеда та інші. Купуй, продавай, міняй! Також можна торгувати різним скарбом що не відноситься до велосипеда та велоспорту.
Правила форуму
Реклама велосипедних магазинів платна.

Мудаки в інтернеті (чорний список покупців/продавців)

Повідомлення Master General » Чет жовтня 31, 2013 5:28 pm

Дане повідомлення я розміщу тут для того, щоб муділа через якого мій велосипед проїхав по маршруту Ужгород-Житомир-Ужгород за 250 гривень був назавжди увіковічений на просторах інтернету. Причому велосипед на новій пошті навіть не був відкритий щоб подивитися, вже на день раніше цей гандон купив інший велосипед, а на мій забив.
Протасевич Ігор Леонідович з м. Житомир - мудак, урод і гандон . мобільний номер 0939160975.
Хто пакував велосипед для доставки в інше місто знає, що це таке, це біля двох годин часу я потратив щоб все замотати і запакувати, щоб доїхало.

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Мудаки в інтернеті (чорний список покупців/продавців)

Повідомлення Yaroslav » Чет жовтня 31, 2013 6:49 pm

А він, що предоплату за доставку тобі на платив ? Ти послав без предоплати за доставку ?
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Мудаки в інтернеті (чорний список покупців/продавців)

Повідомлення Master General » Чет жовтня 31, 2013 7:15 pm

Заплатив 200 грн, але менше ніж я потратив на це все(250 грн+довоз на машині туди і звідти). Плюс сам факт, що велосипед він навіть не дивився і на нову пошту не ходив, а в день коли велосипед приїхав вирубиі телефон, або не брав потім трубку, а сам купив інший влосипед. Якби я сам не звонив то валявся би мій велік по складах нової пошти ще незнати скільки.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Мудаки в інтернеті (чорний список покупців/продавців)

Повідомлення Пацифист » Нед листопада 03, 2013 1:10 am

дааа - папандос!!! СОЧУВСТВУЮ!
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Мудаки в інтернеті (чорний список покупців/продавців)

Повідомлення Master General » П'ят жовтня 17, 2014 12:57 pm

УВАГА ШАХРАЇ!!!
УВАГА МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ через соціальні мережі !!! Будь -ласка!
Люди, коли продаєте, щось через інтернет (сландо і т.д.) будьте уважні - гроші повинні переказувати вам на картку напряму - будь -які намагання вас розкрутити на похід до банкомату нібито для підтвердження - це лохотрон. Жоден банк не потребує для отримання і передачі переказу через інтернет жодних підтверджень через банкомат. Останнім часом набуває популярності серед шахраїв схема через банкомат ощадбанку - я отримав вже двічі дзвінки від шахраїв. При цьому вони скерують Вас по меню банкомату до переказу грошей на їхню картку.
Зображення


номер телефону шахраїв: 066 746 0830
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Комерція велосипедна та не дуже

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron