Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Повідомлення Master General » Нед лютого 17, 2013 10:02 pm

Зїздили ми з Мішою на хату лісника. По дорозі туди як і вчора дув сильний вітер з півночі. Так і їхали 20-23 км/год. Але він паскудник потім стих і назад нас не підганяв як це було чора :evil: Ну але тим не менше драйв ми сьогодні отримали.
І Оріховецькі болотянки - поле між с. Оріховиця і полігоном (їхали мимо КПП щоб з солдатиками не спілкуватися бо ті можуть і не пустити якщо шо :(
Болтоянки були такі шо мій Schwalbe Rapid Rob 2.25x29 миттю забив усі грязьові зазори на рамі і мені довелося довго боротися з болотом щоб продовжити їзду. Жаль мій телефон сьогодні був не в гуморі - сідав від холоду (зарядив погано чи шо). Підйом по полігону частково вкритий снігом на підході до лісу десь 100 метрів місцями доводилося трохи пішкодралити. В лісі нас зустріла колія з-під ЗІЛа чи Урала по якій ми їхали то нормально то ногою страхуючись. Потім був заїзд по річці - по дорозі тупо текла вода, причому місцями глибина перевищувала 10 см сміло. Потім біля самого домика лісника погралися в льодоколів і пошпарили по снігові вниз даунхіл. Від замку сніг кінчився і вже їхали в звичайному режимі. Потім довго мили велосипеди від болота біля річки. Дорога назад пройшла без особливих пригод.

Відео буде як загрузиться:



Пару фоток:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Повідомлення mikelos » Нед лютого 17, 2013 10:10 pm

Відео в студію :beer:
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Повідомлення mikelos » Нед лютого 17, 2013 10:58 pm

Блін класно катнули, чогось думав що не виїдемо через ті болота. Веліки витримали обкатку болотом :evil: , і підтвердили свій статус "гірський"
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Повідомлення Master General » Пон лютого 18, 2013 10:05 am

mikelos написав:підтвердили свій статус "гірський"

по моєму мій півдтвердив статус чистюлі і відсутність бажання пересуватися в брудному вигляді - болото з шин знімалося ланцюгом і також пером рами - і знову ж таки падало на ланцюг прилипало до нього і і забивало передній переклюк+ задній переклюк, через що періодично не хотів крутитися ланцюг через кожні 2 метри (в болоті були налипші маленькі камінці). Тож хто планує місити оріховські болота то варто класти шини в я ких зазори по бокам не менше півтора-два сантиметра, щоб болото встигало обпадати, а не притиратися об ланцюг і раму.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Повідомлення mikelos » Пон лютого 18, 2013 12:41 pm

Зображення
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Повідомлення mikelos » Пон лютого 18, 2013 12:45 pm

mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Велосипедом на хату лісника через Оріховицю 17.02.2013

Повідомлення mikelos » Пон лютого 18, 2013 12:53 pm

Master General написав:
mikelos написав:підтвердили свій статус "гірський"

по моєму мій півдтвердив статус чистюлі і відсутність бажання пересуватися в брудному вигляді - болото з шин знімалося ланцюгом і також пером рами - і знову ж таки падало на ланцюг прилипало до нього і і забивало передній переклюк+ задній переклюк, через що періодично не хотів крутитися ланцюг через кожні 2 метри (в болоті були налипші маленькі камінці). Тож хто планує місити оріховські болота то варто класти шини в я ких зазори по бокам не менше півтора-два сантиметра, щоб болото встигало обпадати, а не притиратися об ланцюг і раму.

треба написати відгук на сайті швальби :D
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012


Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron