Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Повернулося бабине літо - привід покататися на велосипеді

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Повернулося бабине літо - привід покататися на велосипеді

Повідомлення Master General » Пон жовтня 15, 2012 1:35 pm

Дуже порадувала погода - потепління перед зимою не може не радувати. Чудова нагота проїхатися осінніми парками та лісами, насолодитися красою природи, розігнати кров у жилах і просто отримати насолоду від їзди.


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Повернулося бабине літо - повод покататися на велосипеді

Повідомлення Master General » Вів жовтня 16, 2012 11:20 am

Вчора збиралися збиралися - поїхали в ліс. Тільки поїхали вже коли сонце сіло. В результаті трохи поблукали зїхавши з основної доріжки. Якщо хтось розказуватиме про інопланетян в лісі біля вул. Лісної не вірте то були 3 велосипедиста з ліхтарями які світили по колу вишукуючи дорогу. А ще ліс вночі зовсім інший ніж ліс вдень. Орієнтацію втратити дуже легко.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Повернулося бабине літо - повод покататися на велосипеді

Повідомлення Master General » Сер жовтня 17, 2012 4:04 pm

Хоча учора після 16-ї години їзда на велосипеді нагадувала оце:
Зображення
тільки було дещо холодніше, на наступні декілька днів має встановитися досить тепла і не мокра погода. Тож не вішаємо ніс і крутимо наші педалі далі!
Не дивлячись на те, що деякі вулиці нашого міста нагадують оце:
Зображення

Доречі попалася на очі фотографія із Стрийського парку у Львові. Досить цікаво "біцігля в тумані". Чисто осінній наворот.
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Повернулося бабине літо - повод покататися на велосипеді

Повідомлення Master General » Чет жовтня 18, 2012 4:00 pm

Сьогодні погодка просто шепче. Є таке натхнення проїхатися осіннім лісом на велосипеді, подихати чистим повітрям. Усім гарно покатися. Вже скоро кататися буде зовсім не в кайф. Я особисто сьогодні планую поїхати в Шахтинсько-Червеницький ліс.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron