Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Дорожний двохпідвіс Kettler Alu Rad Comfort

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Дорожний двохпідвіс Kettler Alu Rad Comfort

Повідомлення Master General » Нед травня 07, 2017 12:43 pm

Оскільки дороги в моєму районі (та й у всьому місті), особливо периферійні знищені і на звичайному жорсткому велосипеді переміщуватися по місту надзвичайно некомфортно, було прийнято рішення купляти якийсь двохпідвісний велік для міста. Після невдалого придбання велосипед Giant Trooper, рама якого була ремонтована І лопнула не витримавши навантаження від звичайної їзди був куплений велосипед маловідомої фірми Kettler Alu Rad Comfort. Значить велосипед оригінальної конструкції, дуже специфічної і знайти на заміну деякі вузли нереально мабуть. Але він їде, передачі перемикаються і все значить ОК. Ось так він виглядав з самого початку на фотках в інтернет магазині. Звісно під час траспортування крила пом'ялися (привіт сраний інтайм). Але через історію з giant довелося забирати велік. Велосипед куплявся в магазині veloed.com.ua - вроді люди адекватні, але є нюанси - обирайте доставку новою поштою інакше інтайм розхерачить вам крила котрі коштують дорожче ніж різниця в доставці. У мене на обох велосипедах похерили крила. І це не дуже добре.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний двохпідвіс Kettler Alu Rad Comfort

Повідомлення Master General » Нед травня 07, 2017 12:56 pm

одразу довелося змінити підсидільний хомут - його провернуло фактично одразу, вліпив туди китайський, а заразом і сідло на більш м'яке і звичне.
компліт веліка такий:
- рама алюміній багатоважільна підвісна, типу хорст-лінк, центральний шарнір рами поєднаний з кареточним вузлом (для нормальної роботи планетарки і ножного гальма), шарніри на латунних втулках. амортизатор 165 мм але оригінальний з двохвухим кріпленням знизу, що унеможливлює заміну (але робить і демпфер на ньому потужний), регулювання жорсткості пружини наявне. Хід підвіски десь 50-60 мм. Буфер від пробоя не пердбачений.
- вилка RST 300 series 1" 28 threaded steerer - різьбова під винос 22.2 мм, хід невеликий - убита в хлам, після третьої заливки масла під пильники (виймалися) заробила, але пружина слаба під мої 95 кг, піде на аіста з часом (але доведеться вернути штатний винос там), хід приблизно 40-50мм, під сегом 15-20мм.
- планетарка Sram Spectro S7 на 7 передач з ножним гальмом
- гальма перед кантілевери Shimano - гальмують добре
- гальма зад Sram coaster - гальмуює люто
- покришки - 42-622 передня CST, задня Schwalbe Marathon. убиті - будемо з часом міняти
- педалі пластик (треба розібрати і змастити)
- ланцюг розтягнутий
- багажник з кріпленням на підсидільну трубу на 25 кг (груз підвішений виходить)
- підсиділ 29.х мм алюміній
- руль 25.4 алюміній
- гріпси мусор
- світло переднє basta 2.4W, заднє нонейм 0.6W, від динамки (але на наших дорогах цього мало і я його розцінюю виключно як габарити вечером їхати), вночі на ужгородських вулицях, особливо після дощу видно слабувато.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний двохпідвіс Kettler Alu Rad Comfort

Повідомлення Master General » Пон травня 08, 2017 9:29 am

Планетарка Sram S7 - як зняти колесо, як зняти клікбокс, як установити колесо, як установити клікбокс.

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron