Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Соревнование или покатушка. (Ролики от DINO film)

Закидуємо сюди свої чи не свої фотографії та відео велосипеда на свій смак і коментуємо їх. Переважно хотілося би бачити тут те, що безпосередньо пов'язано з Ужгородом та Закарпаттям. Але і інше можна.

Re: "Три дуба БРАТА" (DINO film представляет)

Повідомлення ST(:P@ » П'ят жовтня 09, 2015 10:47 am

телескопічний глагол рішає 8)

пс. седло вниз ліпше чим сідло по росту. по росту обмежуе можливість крутитися на спусках і сідати на колесо.

пс.2. кіть у райдера є досвід но ние мозгов - вун ся буде впирати на руль і висіти на ньому. а кить мозг є - то буде їхати на ногах і хрен там черезрулька буде з любим сідлом чи вниз чи по росту. ИМХО
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: "Три дуба БРАТА" (DINO film представляет)

Повідомлення Master General » П'ят жовтня 09, 2015 11:04 am

ST(:P@ написав:телескопічний глагол рішає 8)

пс. седло вниз ліпше чим сідло по росту. по росту обмежуе можливість крутитися на спусках і сідати на колесо.

пс.2. кіть у райдера є досвід но ние мозгов - вун ся буде впирати на руль і висіти на ньому. а кить мозг є - то буде їхати на ногах і хрен там черезрулька буде з любим сідлом чи вниз чи по росту. ИМХО

кіть ся колесо упреся в камінь то ти автоматом упрешся в руль по інерції і вилетиш, можеш сто раз з'їхати і все буде зашибісь а на 101 полетіти. В мене один політ був черз пса який скочив у колесо і накрутився на нього, а другий раз злетів у колію в котрій лежав камінь розміром десь 15 см на виїзді з ямки, уклон хороший і тю-тю., на зліт. Не зря ДХ байки мають вилочки з ходом під 200мм, щоб такі приколи не траплялися. А Пацифіст лише тут всім розказує - сам вже мабуть забу як на відносно рівному місті через руль полетів коли камеру зламав :) хоча по суті де би боло в той момент сідло ключової ролі не грає, можеш хоч за заднім колесом висіти, якщо колесо упирається і не їде вперед - політ 100% гарантія. А у кого таке не трапляється просто мало катає.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: "Три дуба БРАТА" (DINO film представляет)

Повідомлення ST(:P@ » П'ят жовтня 09, 2015 11:19 am

Master General написав:
ST(:P@ написав:телескопічний глагол рішає 8)

пс. седло вниз ліпше чим сідло по росту. по росту обмежуе можливість крутитися на спусках і сідати на колесо.

пс.2. кіть у райдера є досвід но ние мозгов - вун ся буде впирати на руль і висіти на ньому. а кить мозг є - то буде їхати на ногах і хрен там черезрулька буде з любим сідлом чи вниз чи по росту. ИМХО

кіть ся колесо упреся в камінь то ти автоматом упрешся в руль по інерції і вилетиш, можеш сто раз з'їхати і все буде зашибісь а на 101 полетіти. В мене один політ був черз пса який скочив у колесо і накрутився на нього, а другий раз злетів у колію в котрій лежав камінь розміром десь 15 см на виїзді з ямки, уклон хороший і тю-тю., на зліт. Не зря ДХ байки мають вилочки з ходом під 200мм, щоб такі приколи не траплялися. А Пацифіст лише тут всім розказує - сам вже мабуть забу як на відносно рівному місті через руль полетів коли камеру зламав :) хоча по суті де би боло в той момент сідло ключової ролі не грає, можеш хоч за заднім колесом висіти, якщо колесо упирається і не їде вперед - політ 100% гарантія. А у кого таке не трапляється просто мало катає.

колесо ся упирає чи ож ударяє?
бо кить уперся - знач доста медленно їдеш, тоди гат або бистріше або технічніше їхати з правильнов траекторією ай позерати на трассу уперед а не пуд колеса, кить не мож обїхати - то мож перепригнути.
кить ударив на швидкості - то айно, як Гагарін уповіш "Поехали!" ай полетиш, айбо на швидкості ще легше го перепригнути чим тормозити. а 15 см і подавною тим бульше на подвесі, який пригучіший за ХТ. а ще кить на контактах то обще.

баніхоп вадь просто хоп - рішае проблему з малими перешкодами до 15-20 см (камні дерева і тп)

було і то і то. ноги рішавуть.

айбо не уповім ож нигда не падав. падав і ще я як. айбо за майже 20 рокух на біціглі - через руль не падав нигда. отвечаю.

пс. як мож уйти з кабіни через руль, не ВИСЯЧИ а УПИРАЮЧИСЬ ногами і стоячи над заднім колесом - я не поняв. на бук - легко, на спину - пак айно. но через руль - то ся гат треба так старати ож незнаву. або кить не впиратись а висіти - айно, шо два пальця уйдеш

пс2. Ноги на багато потужніші за руки. і кить при малих перешкодах кидає на руль - хромає техніка катання. те ся тренувати. 8)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: "Три дуба БРАТА" (DINO film представляет)

Повідомлення Master General » П'ят жовтня 09, 2015 2:00 pm

ST(:P@ - уперся значить ударився на скорості овер 30 в камінь, вилка спрацювала в 0, далі по інерція який би ти дракон не був упираєшся на руль, на хер, на ноги -пофіг, якщо переднє колесо стоїть - ти летиш дальше на швидкості 20 км/год через руль. Не треба мені тут теорію ядерного вибуху розказува. Хочу я бачити баніхоп на спуску на каміннях в колії на скорості 30 як ти будеш 20 сантиметровий хочаб робити. Як кажуть говорити не мішки тягати. А ця тема із-за одного провокатора виросла в якесь піськоміряння. Тільки шось на покатухи коли зовеш то ні один ні другий не їде :sm6
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: "Три дуба БРАТА" (DINO film представляет)

Повідомлення ST(:P@ » П'ят жовтня 09, 2015 2:17 pm

Master General написав:ST(:P@ - уперся значить ударився на скорості овер 30 в камінь, вилка спрацювала в 0, далі по інерція який би ти дракон не був упираєшся на руль, на хер, на ноги -пофіг, якщо переднє колесо стоїть - ти летиш дальше на швидкості 20 км/год через руль. Не треба мені тут теорію ядерного вибуху розказува. Хочу я бачити баніхоп на спуску на каміннях в колії на скорості 30 як ти будеш 20 сантиметровий хочаб робити. Як кажуть говорити не мішки тягати. А ця тема із-за одного провокатора виросла в якесь піськоміряння. Тільки шось на покатухи коли зовеш то ні один ні другий не їде :sm6

оби не розводити холівар і членомірство - бзерайте відео.
відео нумер єден
туйки райдер ся вийо***буе ай вчить других як правильно їхати вниз. айбо сам їде ніяк ай бовтае ним як гі**вном на палці

а от у другому відео все навпаки. чітко видно ож у райдера руки лем рулять а от ноги працюють. і це видно по вшиткому.
не їде а пише

також раджу ВДУМЧИВО прочитати ПРАВИЛЬНУ техніку і вчитися її застосовувати.
прочитати мож туй http://twentysix.ru/blog/mtbskills/111217.html
там все розписано чітко і по нотам.
псс - на 0,37 на відео нумер два чітко видно переход на банік при виході з повороту, уповіште мені ож туйки вун не піднімаеся вище 15 см. 8)

і не тре ся ображати. я навпаки люблю конструктивну критику

стосовно ко круче їздить і чом не їздить - ние предела совершенству, дашто вміву - дашто не, айбо я ся того не ганьблю. в данний момент я ся впер в предел конструктивних можливостей свого вела. щоб йти дале - мені потрібно другий велосипед.
айбо гребанна ато наламала всі плани. :evil:


стосовно поїздок - сто раз казав ож я їзжу кожен день пусле 7 годин. 350 днів у році.
в т.ч. і вночі по лісу. а там в темноті доуя неожиданностей буває :D

айбо моя робота не дозволяе мені на данний момент навіть на декілька годин бути без звязку - відповідно ЗАРАЗ я не маю змоги поїхати на той же боржик. хоча я там був. і не раз.

пс.2. те що пан АДмін не може дашто зробити - не значить ож тото не може зробити нико. і не тре ся ображати, я лем виступаву з конструктивною критикою. 8)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: "Три дуба БРАТА" (DINO film представляет)

Повідомлення Master General » Суб жовтня 10, 2015 7:10 am

Коротше кажучи. Відео дивіться, а про реальність не забувайте. В Карпатах на каждого даже дуже крутого даунчхільора найдеся відповідний рельєф котрий го шмарить гурі біцігльов а пак об землю :lol:
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: "Три дуба БРАТА" (DINO film представляет)

Повідомлення dinozawr » Чет жовтня 22, 2015 8:45 am

Не СЦЫ урок 2 Повороты (DINO film представляет)

Совместная работа МО "ПЯТЫЙ отряд":
автор текста: Константин Крупский
монтаж: Вячеслав Кравченко

После короткометражного фильма «Не СЦЫ» - «Спуски» (https://www.youtube.com/watch?v=gTqmh...) , предлагаем вашему вниманию продолжение под весьма логичным названием «Не СЦЫ» - «Повороты». Напомним, что Славик «Динозавр», вдохновленный авторитетом Любена , «уходит» от освещения «просто покатушек» в кинопроизводство видеоуроков на общую тему «техника катания». Естественно его новое увлечение не всеми было встречено «на ура», но Славик решил: «все, что не делается - делается к лучшему…… или идет на х...й». Кстати, в этой серии очень много нецензурных слов, так что эстетов, снобов и зануд просьба смотреть без звука…… Хотя, глядя на Любена, легко можно догадаться, как он реагирует на ошибки учеников. Кстати, фильм снят (в прямом смысле) с легкой руки Ильи Пеняева. Его часто можно видеть с фотокамерой. НО!!!! Ради сериала «НЕ СЦЫ» он взял Славика «Соньку» и это тоже можно считать изюминкой этой серии. Так что, не сцы – посмотри )))))


________________________________________­­______________
Моя страничка на facebook https://www.facebook.com/Dinozawr7

Аватар користувача
dinozawr
новачок
новачок
 
Повідомлень: 15
З нами з: Нед січня 18, 2015 1:53 pm
Велосипед: TREK

Re: Ролики от DINO film (будет пополняться)

Повідомлення dinozawr » Сер листопада 04, 2015 12:46 pm

Кто такие НОВИЧКИ (велопокатушка)

текст: Константин Крупский​
видео: Вячеслав Кравченко​

Впервые после просмотра ролика «от Славика» мне стало грустно…. Сразу вспомнились мои первые 30, 50, 100 км…. Первые впечатления, первые ролики и первые разочарования…. Зимние катания и купания )))) Видимо, действительно прослеживаются такие этапы в жизни велолюбителя: новичок (лошара) – активный участник – набравший форму (лосяра) – умник (орг) – вложивший последние деньги в топ оборудование - скептик – бесславный ублюдок…. А на каком этапе сейчас вы?

________________________________________­­______________
Моя страничка на facebook https://www.facebook.com/Dinozawr7
Мой блог http://multidinozawr.blogspot.com/

Аватар користувача
dinozawr
новачок
новачок
 
Повідомлень: 15
З нами з: Нед січня 18, 2015 1:53 pm
Велосипед: TREK

Re: Ролики от DINO film (будет пополняться)

Повідомлення dinozawr » Вів грудня 22, 2015 11:51 am

Не СЦЫ! урок 3 Преодоление препятствий

текст: Константин Крупский​
видео: Вячеслав Кравченко

"Я мало видел людей, которые получают удовольствие от падения через руль... Любену удалось собрать ЦЕЛУЮ команду, которая чудом осталась цела. Славик - увековечил их на видео. Наградой героям будут ваши лайки, просмотры и репосты. Ездите осторожно и не забывайте про ложку.

Хотя некоторые считают, что ложки нет.... Матрица,.."

________________________________________­­______________
Моя страничка на facebook https://www.facebook.com/Dinozawr7
Мой блог http://multidinozawr.blogspot.com/

Аватар користувача
dinozawr
новачок
новачок
 
Повідомлень: 15
З нами з: Нед січня 18, 2015 1:53 pm
Велосипед: TREK

Re: Соревнование или покатушка. (Ролики от DINO film)

Повідомлення dinozawr » Пон грудня 28, 2015 9:00 am

Соревнование или покатушка. Всё познаётся в сравнении. (DINO film представляет)

Совместная работа МО "ПЯТЫЙ отряд":
автор сценария и режиссёр Константин Крупский;
режиссёр монтажа Вячеслав Кравченко:
гонщик Евгений Черкас.


Друзья, этим видео мы хотели всех гонщиков и участников просто-покатушек поздравить с Новым Годом )))) (там об этом не слова нет, но это нормально)

Кроме этого…. В этом ролике мы попытались сравнить «что лучше гонка или покатушка». Ответа, на самом деле, на этот провокационный вопрос, там тоже нет ))))

Потому что…… Потому что спонсор, который нарисовался в октябре, отморозился и не оправдал наших надежд. А мы уже стали «раскатывать губу», мол сейчас заработаем деньжат )))) Этот факт немного выбил нас из творческой колеи. …

Понятно, что «5 отряд» может похерить все, но я не думал, что в таких масштабах………….. Мы вышли на новый уровень!!!!!

Спонсора пришлось «замылить», ибо не хуй пи-ариться в таких клевых роликах как наши «просто так». Хотели, сначала, вырезать полностью. Но тогда смысл этого бессмысленного сравнения вообще терялся ))))).

Итак, с нами не хотят сотрудничать – это во-первых!

Мы получили опыт «продакт плейсмента» - это во-вторых!

И нам по прежнему все по хрен – это в третьих))))

Вот такие итоги года )))))

Константин Крупский



________________________________________­­______________
Моя страничка на facebook https://www.facebook.com/Dinozawr7
Мой блог http://multidinozawr.blogspot.com/

Аватар користувача
dinozawr
новачок
новачок
 
Повідомлень: 15
З нами з: Нед січня 18, 2015 1:53 pm
Велосипед: TREK

Поперед.Далі

Повернутись до Фото і відео

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron