Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення ST(:P@ » Вів листопада 10, 2015 2:08 am

Yaroslav написав:
ST(:P@ написав:скрип ще в серпні натякав що є проблеми 8)

Скрип не ознака того що треба міняти підшибники. В мене скрипіло і люфта не було, я навіть нічо не розбирав просто змазав підшипники бо люфта на них не було, а взагалі міняв підшибники на рамі вже багато разів, в деяких місцях і не один раз але тільки тоді коли був люфт.

ЗГОДЕН, скрип не ознака того що треба міняти підшипники, може бути бруд і тп.
але якшо там все чисто а шум є - то проблема в чому?
змазані проми довго не живуть. це тимчасово доїздити до заміни на нові.перевірено авто/мототранспортом з 2000 року
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Вів листопада 10, 2015 11:03 am

про що йде мова - в мене в рамі усі підшипники закриті, з пластиковими сальниками, вони не підлягають обслуговуванню взагалі - навернувся - викинув і все.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення ST(:P@ » Вів листопада 10, 2015 11:14 am

Master General написав:про що йде мова - в мене в рамі усі підшипники закриті, з пластиковими сальниками, вони не підлягають обслуговуванню взагалі - навернувся - викинув і все.

цІ проми (з резинометалІчним ущільненням) - умовно закриті. пильник легко знімаеться, пром промиваеться і змазуеться норм.змазкою, головне її не класти багато.
якшо це робити регулярно - проми проживуть рази в два довше. але це на велосипеді. і при умові що не йде мова про мертві проми .
на більших же швидкостях роботи - змазка,це просто тимчасовий захід щоб доїхати до сервісу.
є ще проми з маркуванням ZZ ( напр. 6902-ZZ) Зображення
там металічний пильник. пробував і такі і такі, металічний подобаеться быльше бо в ньому швидше виходить вода з прома.
а грязюка однаково попадає шо в резинометал шо в метал
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Вів листопада 10, 2015 2:50 pm

обслуговувати їх нормально неможливо якщо вже зняв то міняй, на кубі геморно знімати їх тим більше вони у мене парою стоять. Треба точити оправку під діаметр отвору в рамі. Ну його в баню при ціні підшипника 15 грн/шт не бачу сенсу марати руки в літол. На днях замовлю підшипники і зберу велік.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення ST(:P@ » Сер листопада 11, 2015 12:06 am

Master General написав:обслуговувати їх нормально неможливо якщо вже зняв то міняй, на кубі геморно знімати їх тим більше вони у мене парою стоять. Треба точити оправку під діаметр отвору в рамі. Ну його в баню при ціні підшипника 15 грн/шт не бачу сенсу марати руки в літол. На днях замовлю підшипники і зберу велік.

а де проми по такій ціні, якшо не секрет?
бо я брав тут http://vpk-podshipnik.com.ua, але в них сума заказу не менше 100 грн
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Yaroslav » Сер листопада 11, 2015 12:14 am

він теж там може буде брати я йому дав той сайт може там візьме я там постійно беру коли треба.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Сер листопада 11, 2015 9:46 am

так мені на велосипед треба 8 підшипників одинакових 15*8=120 грн такщо в мінімальну вартість замовлення я вписуюся. Плюс можна взяти одразу більше щоб були на майбутнє. Однозначно ясно що через пару тисяч треба буде знову все міняти, бо худати особо чи їздити сугубо по асвальту я не збираюся. :)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Сер грудня 16, 2015 3:54 pm

Не пройшло і два місяці як я нарешті замовив підшипники :
скоро кубік знову буде на ходу, а то я вже зовсім облінився :sm2
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Чет грудня 24, 2015 9:46 pm

Скрутив велосипед, не скажу, що все йшло ідеально гладко - гнізда підшипників дуже з малим зазором - посадка дуже туга. Але велосипед зібрано і ... він готовий своїм ходом відправитися на зимівлю :-)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Чет грудня 24, 2015 9:57 pm

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron