Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Вів жовтня 21, 2014 3:16 pm

Потрапив сьогодні на цьому байку у міні ДТП -
мене підрізала "Тойота РАВ4" і я влетів веліком у пройом заднього колеса, колесо "жувануло" і вирвало дві шприхи. Сам цілий - вдало зіскочив, тільки трохи потягнув ногу чи то при гальмуванні чи при зістрибуванні. Одразу відповім на всі запитання - даї не викликав, від компенсації відмовився по причині незначного матеріального збитку і по причині того, що водійку "тойоти" я прокляв і обматюкав вздовж і поперек до сліз (і тепер аж ганьба як я себе погано поводив). Стан поставарійного шоку погано впливає на "культуру спілкування"...

ставлю нові шприхи
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Сер жовтня 22, 2014 2:24 pm

шприхи з фото не підійшли, потрібні були знайдені у Велогранді зі знижкою, якісь "приблатнені" pillar 14gx288 mm. Стали ідеально, вже я навіть пробував рівняти колесо, не впевнений, що вистачить терпіння виводити його в "0". Повело весь обод, в деяких місцях я сліди "виривання" шприхів - вспучена сталь - доведеться попрацювати кувалдометром.

В кого є педалі від радянських веліків - куплю недорого, не хочу псувати різьбу.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Пон листопада 03, 2014 9:19 am

Недовго музика грала і рідний ланцюг розтягнувся до 0.75. Більшість би не звертала уваги і продовжувала би їздити й далі, та я буду міняти. Хочу, щоб велосипед був у порядку, а то потім якщо захочу планетарку, а виявиться, що зірки зношені, що пів байка треба міняти.
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Вів листопада 04, 2014 6:51 am

Ланцюг виявився короткий. Це на bmx мабуть ... в велогранді продали як на звичайний. Це вже другий байк куди не підійшов... тепер на чоло хіба що собі його націплю.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Суб січня 10, 2015 3:44 pm

у мене печалька, сьогоднІ по дорозі в гараж зломав захист ланцюга зачепивши його чоботом.
p.s. на лисій дорожній резині ніфіга не страшно їхати по каші :)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Алексей » Суб січня 10, 2015 11:38 pm

Скажу как многолетний пользователь велосипедов в частности "украина" - мереть растяжение цепи занятие без толковое, так как такие точности могут влиять только на системы сложные, типа передачных. В любом другом случае, износом цепи будет говорить её обрыв или значительный износ свзёд, который приведет к проскакиванию. Все остальное никому не нужный фетишь. Если говорить о планируемом переходе на планетарку, гораздо выгоднее при этом переходе менять всю систему. А так, какие бы там износы не были, они не приведут к ухудшению работы системы. Ибо она стирается равномерно, что обеспечивает гармоничную работу.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Нед січня 11, 2015 2:27 pm

колесо взагалі-то відтягується "взад" і стає не естетично, хоча можна викусити один лінк. У зв'язку з новими економічними реаліями то міняти ланцюги не буду. Взагалі цей ланцюг був куплений на інший байк, але туди теж не підійшов по довжині.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Суб лютого 21, 2015 5:49 pm

Відремонтував сьогодні захист ланцюга та зробив обкатку 30 км. Можна вважати сезон 2015 офіційно відкритим.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Чет квітня 16, 2015 9:22 pm

Резина Impac Outpac 622x54 (29x2.1) на велосипед АИСТ ММВЗ, такшо у мене тепер 29er ЗображенняЗображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » П'ят квітня 17, 2015 8:32 am

Покатав трохи по місту і скажу я вам, що відчутна різниця, особливо на проїзді бардюрів і ям, стиків плит і т.д. Ну і якось колеса стали нормально виглядати, ато ці тоненькі гуми і велетенські крила трохи не парували одне до іншого. Хоча зубатий протектор виглядає мало "по-сільському" ну я маю надію, що ви мені пробачите, що я в такий час для експериментів дістав ще не стерту резину з загашників.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron