Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Тут описуємо обладнання наших велосипедів, рами, колеса та інше

SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Повідомлення Master General » Чет вересня 18, 2014 6:54 pm

Зображення
Китайці люди такі, що не заморочуються над моральними аспектами копіювання чужої продукції. Втім цей клон пішов, далі - саму GoPro він копіює хібащо зовні та по кріпленням. Розміщення кнопок та кейс в нього оригінальні, як і апаратна частина. Також на ньому є екранчик 1.5 дюйма і ось недавно з'явилася версія з Wi-Fi для керування камерою із смартфона та транслювання відео на смартфон в режимі "онлайн". Камера вийшла настільки вдалою, що миттєво з'явилися неякісні підробки вже самої SJ4000 зовні майже ідентичні.
Короткі характеристики:
Сенсор: 3.2 Мпікселів
Об'єктив: 170 градусів, ширококутний з фіксованим фокусом (на близькій відстані об'єкти розмиваються трохи)
Режими відеозапису:
1920х1080рх30 кадрів/сек
1280x720px60 кадрів/сек
848х480р кадрів/сек
Зображення: 0.3-12Мпікс (все, що > 3 - інтерпольовані-мило нашою мовою)
Підтримка HDMI
Вага: 65 грам
Віддалене управління: Wi-Fi з'єднання через програму під Android/IOS

По результатам досліджень в інтернеті камера знімає досить пристойно відео, якщо дуже хочеться шось типу гоупро, а коштів не вистачає - це саме те, що треба.

Огляд розпаковки камери SjCAM SJ4000 Wi-Fi
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Повідомлення Master General » Сер жовтня 08, 2014 8:44 pm

отримав сабж, поки ще толком не протестив, зато зняв відео, що ж там в упаковці :) дивитися ВИЩЕ одним повідомленням, або за посиланням
http://youtu.be/r0r6o29aZYk
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Повідомлення Пацифист » Сер жовтня 08, 2014 9:17 pm

Паша, на алиэкспрессе брал, и сколько такое счастье стоит??
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Повідомлення Master General » Сер жовтня 08, 2014 10:06 pm

йо, брав на сайті бисторого алі, ціну ганьблюся казати - ко хоче най позерать у інтернеті :)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Повідомлення Master General » Чет жовтня 09, 2014 2:14 pm

на Велосипеді №1

на Велосипеді №2

Меню камери

Таймлапс створений у безкоштовній програмі (тому лише 480p) - робив для цікавості, що вийде
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Повідомлення Master General » Пон листопада 10, 2014 2:46 pm

Приїхало нормальне алюмінієве кріплення на руль за 5.1$. Якість відео на висоті - паразитна тряска відсутня, навіть на зубодробильному downhill з Липецької скелі в Т.Ремету (відео завантажу ввечері) не зсунулося ні на міліметр.

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: SJCAM SJ4000 Wi-Fi кращий "клон" GoPro

Повідомлення Master General » Чет жовтня 08, 2015 4:27 pm

Пройшов час написати деякі недоліки камери.
1. коли міняєш батарейку - скидаються всі налаштування - дата, час, формат зйомки і т.д. це дуже незручно, оскільки штатної акуми вистачає на годину зйомки (залежно від температури), а в мене ще 2 додаткових акуми.
2. бокс зроблений з гавняного пластику - тріснула спочатку держалка механізма, а потім лінза. Причому жодних специфічно нереальних навантажень не було... замовив новий бокс за 7 долларів. чекаю.
3. передача кольору дещо спотворена в сторону синього - автомат не відпрацьовує як треба - краще баланс білого редагувати вручну відповідно до умов освітлення - сонячно, хмарно, в приміщенні
4. високодинамічні відео з високим бітрейтом чомусь сильно втрачають якість на ютубі, можливо це не пов'язано з камерою, але поки вирішення не знайшов, лісовий даунхіл часто перетворюється на ютубі на суцільну кашу

якщо будете замовляти камеру - замовляйте до неї і чехол для перевозки камери та необхідних аксесуарів - моя камера SJ4000 (вірніше бокс) постраждали саме при перевезенні скоріш за все.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Обладнання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron