Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


DB

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Пон липня 21, 2014 12:48 pm

Я знав шо там є завали, знайомі мотокроссери там змогли пробитись, але нам не вдалося знайти їх тропу. Після повернення виявилось що були майже поряд. В любому випадку поїздка була вдалою)))у наступну неділю, яущо все буде гаразд -рванемо знову але по іншій дорозі. Також нк вистачало рацій. Вже замовив і вони їдуть. Сподіваюсь наступний раз анталрвецька нам підкориться. Будемо раді новим учасникам!
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Пон вересня 08, 2014 6:18 pm

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
8)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Вів вересня 16, 2014 5:50 pm

Починаю тест змазки Chain Wax Hanseline
Зображення
офіційна інформація каже , що :
"представляет собой смесь предельных углеводородов "парафинов" и специальной добавки (твёрдая смазка), растворённой в жидкости-носителе.
Парафиновая смазка Hanseline имеет отличные смазочные свойства. Парафин заглаживает микронеровности поверхностей, уменьшая трение скольжения.
Твёрдый компонент смазки не вымывается и обеспечивает длительный эффект. Слой парафина водонепроницаем, следовательно, смазка обеспечивает ещё и защиту от коррозии.
Парафиновая смазка Hanseline имеет так называемый "эффект самоочищения" - частицы грязи, пыли и песка связываются парафином в небольшие комочки и просто выпадают из цепи при движении."

отже перевірю чи це так 8)
система ідеально чиста, показник спідометра 6809 км 8)
пробіг касети і ланцюга 1300 км. перевірка тестером показала що до 0,75 ще далеко.

пс. попередня змазка якою користувався більше 2х років
Prestо
Зображення
її гарантовано вистачало мунумім на 120 км, інколи добігала і до 200 км. добіг - це я почув шуршання. не скрип і не хруст, не свист
вона двокомпонентна. не сильно збирала бруд. все ж таки Prestо - це дочка Motul

отже подивимось 8)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Сер вересня 17, 2014 10:06 pm

отже 45 км
грунт/асфальт - 50 / 50
багато пилу, принаймні на рамі і переклюках...........
але
Зображення
Зображення
Зображення

тестую далі.
шуму поки немає
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: DB

Повідомлення Master General » Чет вересня 18, 2014 6:47 am

Прикольно. Цікаво якщо я в своє масло розтоплю парафін і змішаю теж буде такий крутий ефект? Якраз є свічка покоцана...
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Чет вересня 18, 2014 10:58 am

Читав на веломанії та харьковтуристі що робили таке, але робили парафіном з аптеки, а в свічці скоріш за все стеарин.
на скільки я памятаю там додавали ще дисульфід бора, і здаеться якусь мінеральну оливу (типу як від швейних машинок) по результатам відписували що до 120 км ходила гарантовано практично чистою та не шуміла.
ще мож мазати маслом для ланцюга бензопили (колись давним - давно пробував), 1 л - 40 грн коштуе. але мазати треба часто, десь кожні 50 км. бруду теж мало збирае. але в дощ вимиваеться зразу.......ну і ціна - 100 мл - 4 грн навпроти 90 грн за 100 мл тої олії - яку тестую 8)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Пон вересня 22, 2014 11:37 am

Дива не сталося, ланц зашумів на 80 -85 км......причому раптово..і за короткий проміжок набрав на себе бруду.
але, витерши (дуже легко, до речі стираеться бруд з ціею сзмазкою) ланц тряпкою я зняв практично весь бруд ззовні, а всередині його майже не було.
не було і налипання бруду/пилу на ролики в переключателю та на зірки.
витер всю систему і знову змастив....подивлюсь що буде далі
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Пон вересня 29, 2014 5:25 pm

загалом змазка тримаеться рівно 80 км. ланцюг - досить чистий. порівняно з попередніми змазками.
цеп КМЦ х8 чи з8 (пофіг кароч)- дивно себе веде, пробіг 1400 км, місцями індикатор 0,75 вже залазить, а місцями ні. тепер думаю який би ланц купляти, бо то херня кожні 1500 км міняти, дешевше на машині їздити.
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: DB

Повідомлення Master General » Пон вересня 29, 2014 8:46 pm

Х8 - це краще для 8рика, не парся, ще один ланц і будеш їх по колу класти бо касета не буде приймати новий ланц.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: DB

Повідомлення ST(:P@ » Суб грудня 20, 2014 1:45 am

Пришло время замены КМС Х8,которая прожила 2250 км. Проверим качество SRAM 8)
Зображення Зображення
p.s. Цена старая :evil:

p.s.2. Цепь странная, она выше Х8 :shock:
на кассету легла вроде норм, прокатил уже 150 км на ней, заводскую смазку не снимал, вроде ине сильно грязи набирает. но есть мысль что будет ржаветь (может SashaVel - меня опровергнет исходя из своего большого опыта в расходниках)
позитивом оказалась её меньшая шумность нежели у Х8.
негативом -у SRAM очень легко выпресовываются пины при укорачивании - у Х8 реально намного тяжелее выдавить пин ( выжимка одна и та же как и руки)

паралельно в один дождливый вечер сделано очередное плановое ТО неразборного( по версии Шимано) уэла.
Вид барабана изнутри. Состояние збс. :D Можно ездить (::)
Зображення Зображення
Зображення Зображення

ну и раз уже такая простыня вышла - отпишусь за колодки KLS Sintered (спеченный метал,слева)
Зображення Зображення
поменял их ради интереса на штатных Хаесах - результат был... ."Бл№"дь, почему я не сделал это раньше! :o ", вобщем они бесшумные и ощущение добавленных лишних поршней в калипер. я доволен аки слон (::) (::) (::)
ну и огорчила экономия Хаеса на количестве тормозного компаунда. :(

и на окончание - ин экшон
Зображення
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron