Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Пацифист » Пон липня 14, 2014 9:02 pm

да, опыт - хорошая штука! :)
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Нед липня 20, 2014 7:56 pm

Проведено експресс тест на даунхільній ділянці Невицький замок- підніжжя.
Виявлено - все чікі пукі їде, гальма по пальцю на сторону. Руки трохи зводить від непривички {тре еспандер купити і жати його частіше}. Враження що їдеш ра дачу а не даунхілиш по трейлу лютому :-)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Вів липня 29, 2014 9:41 pm

Рішив купити сумку під сідло щоб не возити рюкзак. Deuter, куплена у Велогранді. Всередину влізла камера, мультитул, ключі від гаража, латки з клейом і монтажками в коробочці, тряпочка, може ще влізе 1 батончик шоколадний. Сумочка норм, подивимся живучість, правда ціна 145 грн (без скидки) застрелитися можна!!! Скоро всі будемо таритися напряму з Чайни в 2-3 рази дешевше. Також знову одів резину Racing Ralph.Насос з-під сумочки переїде на раму до підфляжника - ще не встиг кріплення поставити.

Зображення
Зображення

За шкередну велопарковку на якій легко обдряпати велік Велогранду 2 в щоденник :-)

P.s. Ай зато буду писати що думаю!
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Пацифист » Вів липня 29, 2014 10:12 pm

Master General написав:Рішив купити сумку під сідло щоб не возити рюкзак...

давно пора! :)
классное седло. где и по чем брал?
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Вів липня 29, 2014 10:30 pm

Сідло Sele SMP Hybrid брав давно досить ще на Trek за скіки не помню вроді около 300 грн(можна полистати тему про мій трек подивитися точно) і уже встиг його покоцати в аварії з псом, в принципі до 40-50 км терпимо даже без памперса, а з ним взагалі класно. Сумочка тільки з виду збоку велика, вона досить вузька і ноги не чіпляюь її.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Пацифист » Сер липня 30, 2014 1:36 am

РЮКЗАК - ЗЛО! :D
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Суб серпня 16, 2014 9:05 pm

Трапилася зі мною пару тижнів назад халепа, не дуже добре заклеєна була камера і потроху підспускала - десь 0.1 атм в годину. Общем поїхав я так на трасу марафону Невицьке тренуватися. Общем зловив я на фінальному спуску з ретранслятора на швидкості десь 40 кілометрів за годину (підкручував некисло) камінь. Результат:
Зображення
і прокол в двох місцях - змія. Вмятина лише з одного боку.
Дуже розстроївся і виклепав акуратно цю бочину обода - потратив десь півгодини - дерев'яні приспособи і через ганчірку щоб не зити покриття. Метал НЕ ПОДАТЛИВИЙ, щоб вирівняти довелося шарахнути так якби я рівняв Волговський диск із 4 мм заліза! І то якщо залізо і сталь гнуться як правило поступово то тут результат був нульовий до одного удару. Тобто як би не бив кожен удар має бути точний і виважений. Запороти картину простіше простого.

Також з'явилося биття невелике і я підкрутив "на око" колесо сам (Ярик халявщик не захотів приїхати нашару помогти) але биття порядку міліметра не кажучи про ймовірні "яйця" я ще виводити без орієнтира не навчився. Все нормально, проїхав марафон і ще тиждень після нього, але психологічно я не мав спокою. Вирішив відати колесо Ференцу на поправку. За невеликі гроші колесо було відновлено чому я дуже радий. Ненавиджу навіть півміліметрові вісімки.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Чет серпня 28, 2014 9:46 am

Згадаємо весну...

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » П'ят серпня 29, 2014 5:57 pm

Вішати моргалку на спеціальну петельку сумки Deuter Bike Bag 1 не раджу - я вчора загубив так моргалку. Правда я даунхілив з ретранслятора напопереки. Хоча кріплення моргалки було "гавняне" зломалося в перший же тиждень сама моргалка на іншому кріпленні служила досить довго і от загубилася. Тепер у мене залишилося 2 моргалки...

Зображення

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Суб серпня 30, 2014 7:58 pm

Сняв відео для того, щоб розшифрувати компоненти з яких зібрані колеса на моєму велосипеді Sun Ringle Radium AM 29:
Обода Sun Ringle Inferno 27 601 мм ERD ширина зовнішня обода 27 мм, внутрішня 22 міліметри, вага обода 547 грам (29), наскільки я пам'ятаю трековські Bontrager AT-850
важили стільки ж але були вужчі і нижчі набагато.

Втулки (думаю) Sun Ringle Daemon на 70% впевнений, але ще треба 100% перевірити

шприхи (спиці) звичайні inox

короче кажучи можна рубати, головне на спущених камні не крушити бо будуть вісімки :)

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron