Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


політична ситуація в країні

Різні цікаві новини з нашого життя

політична ситуація в країні

Повідомлення Master General » Сер січня 22, 2014 10:15 pm

Що, хто думає.
1. Я вважаю, що Янукович своєю бездіяльність і діяльністю винуватий у всіх злочинах проти людяності, що сталися за останні місяці навколо Майдану. За вбивства, каліцтва, викрадення, підпали, побої. За дії кожного морального урода від партії Регіонів, комуністів і влади.
2. Я вважаю, що всі, хто його виправдовує - моральний урод і не патріот. Усіх членів і симпатиків партії Регіонів я вважаю моральними уродами, яких неможливо виправдати. Жодна барикада і гівно розведені в центрі Києва (доречі як відповідь на злочинні побиття беркутопетухами людей) не варті краплі крові українських громадян які два місяці мирно протестували і отримували від влади лише побої, вибивства, знущання і брехню і вбивства.
3. Я вважаю, що за смерть і калічення людей повинні бути проведені жорстокі заходи і міжнародний трибунал, щодо керівництва, що віддало злочинні накази.
4. Я вважаю, що битися із регулярними частинами беркуту і внутрішніх військ на барикадах немає сенсу. Те, що вони моральні уроди ясно, але вони будуть покарані в майбутньому, зрештою вони свій вибір зробили. Підбірку відео про їх злочини за 2 місяці надивилися більш ніж достатньо. В Польщі було потрібно 25 років, але тим не менше були покарані.
5. Я вважаю, що кримінально-корупційна система збудована в Україні усіма політдіячами за останні 20 років і стократ підсилена за останні 5 років має бути знищена.
6. В органах міліції повинна бути проведена люстрація моральних уродів і злочинців. Уродженці інших країн, що працюють у будь-якій державній установі повинні бути проведені тестам на приховану чи відкриту українофобію. Не можна допускати роботу уродів, які б'ють і вбивають людей керуючись лозунгами бійців виродків НКВС часів другої світової. І тим більше я не бажаю, щоб ці люди отримували платню з бюджету України.
7. Пора готуватися до кризи, до якої призвела бездарна політика - візьми кредит і розкрадай. Вже останні 6 місяців бюджет тріщить по швам, людям постійно затримують соціальні платежі і таке інше.

8. Перш ніж відповісти пам'ятайте, тут українофобам і антипатріотам не місце. Члени і симпатики партії Регіонів, Комуністичної партії оголошуються тут персонами нон-грата.


Помянемо героїв. І проклянемо кожного на чиїх руках їх кров.

Трансляція подій: http://spilno.tv
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Yaroslav » Чет січня 23, 2014 1:02 am




http://www.ustream.tv/channel/euromajdan
http://www.ustream.tv/channel/spilno-tv
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Yaroslav » Чет січня 23, 2014 1:23 am

Я би хотів побувати на майдані в ці часи, в мирний час я вже там був, а на Грушевського напевно варто йти тому хто хоче відчути себе наче на війні, там є певні підвищені ризики для життя, можна напевно на власній шкурі відчути наче ти на фронті Другої Світової війни, подивитися свому страху в очі і лицем до беркута стати. :evil:
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Master General » Чет січня 23, 2014 9:25 am

Я вважаю, що зараз на Грушевського суватися не варто. Адже відкрито воювати проти екіпірованої регулярної армії це нонсенс. З голою жопою на кулі і бтри це тупо. І я вважаю, що дана ескалація конфлікту не змінить ситуацію. Більшість головних наших так сказать ворогів - корупціонерів, злочинних чиновників і т.д. не відчують нічого. А Беркут з промитими мізками мочити, ну тільки буде ескалація ненависті. Найкраще рішення це бійки в парламенті між депутатамии, а не на вулицях. Он вчора опозиціонери могли начистити окуню рило в адміністрації наприклад. На жаль прості люди гинуть через те, що при владі глухі і сліпі бики позбавлені моралі.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Master General » Чет січня 23, 2014 9:44 am

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Master General » Чет січня 23, 2014 8:38 pm

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Yaroslav » Чет січня 23, 2014 9:06 pm

Завтра можуть ввести Надзвичайний стан в Україні
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=635805179813882&set=a.621883864539347.1073741827.620129321381468&type=1&theater
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Yaroslav » Чет січня 23, 2014 9:42 pm

Помилка це повідомлення не читайте просто я його не можу видалити
Востаннє редагувалось Yaroslav в Чет січня 23, 2014 10:47 pm, всього редагувалось 2 разів.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Master General » Чет січня 23, 2014 10:38 pm

Ярик не публікуй всяку фігню. Фото не чітке, любого армяна так можна підписати під це.
А взагалі головна проблема це відсутність моралі, патріотизму, чесності у людей при владі. Їх цікавить лише як украсти побільше.
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Україна на порозі війни

Повідомлення Yaroslav » П'ят січня 24, 2014 12:12 am

http://zyalt.livejournal.com/983675.html

Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Далі

Повернутись до Новини (інше)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron