Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Yaroslav » Нед жовтня 13, 2013 9:58 pm

Треба з них було бабло зняти, чи тобі заплатили ? Треба купляти сигнал як в мене - ліпше налякати ніж такі наслідки !
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Нед жовтня 13, 2013 10:30 pm

Ярік, яке заплатили :D дикі батьки накинулися з криками, чого я не тормозила, напудила їх дорогоцінне безмозгле дитя, то, що я подерла локті і розтягнула связки в коліні - то нич, даже не спитали чи кості цілі, ніхто не допоміг відліпитися від асфальту і змити кров. Але небіда, все одно ця сідушка мені неподобалася, тепер появився привід купити нову)))
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Нед жовтня 13, 2013 11:18 pm

Я звичайно там не був, але знаю як це буває... хай скоріше рани загоються. І.... зроби висновки, критичні причому. І не варто винити когось, може варто оцінити ситуацію зі сторони? Загальмувати заздалегідь і безпечно невже дійсно не можна було? Якаж тоді була швидкість? При 20 км год гальмівний шлях не перевищує 3-4 метрів навіть на вібрейках. При 15 можна стати майже миттєво. Невже для розїзду була обрана вища швидкість? Не думаю. В любому випадку треба оцінити ситуацію і не допустити повторення падінь. І не забувати правило ДДД - дай дорогу дураку, краще йому потім вслід закричати який він г.....н ніж зіштовхнутися. Причому дураками згідно цього правила слід вважати всіх :-)
P.S. щось у 2013-му багато падінь і не всім пощастило залишитися цілими.......бережіть себе
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Суб жовтня 19, 2013 6:30 pm

Перший апгрейд - у Трека з'явилося нове сідло KLS MIRAGE lady. Початкові враження - гарний дизайн, якісно виконаний корпус, приємний матеріал. По формі воно більш округле і коротше ніж попередник Bontrager SSR, ширина - така сама. Подобається, що зовнішнє покриття кріпиться за безшовною технологією, це вбереже джинси від протирання (бо одну пару я вже зіпсувала через катання, протерлися на сідницях саме там, де по боках сідушки були шви)
Зображення
Решта інформації щодо ергономіки і зручності в експлуатації - після більш детальних тестів :)
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Суб березня 08, 2014 6:19 pm

Зима пройшла і Трек готовий до нових пригод. Нарешті дійшли руки поставити крила, що ще з осені валялися в гаражі. Польські, модель Simpla HammerSDE - широкі, пластик досить мякий і гнучкий, кріпляться без проблем, переднє крило має невеличкі світловідбиваючі смужки. Заднє крило має змінний кут нахилу, що регулюється шарнірами

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Yaroslav » Нед березня 09, 2014 12:27 am

З заднім крилом обережно в мене таке і рік не витримало, погана пластмаса, коли злазив з велосипеда задів випадково ногою і воно лопнуло. Зараз вже їзджу на такому http://www.tatubike.com/shop/product/Krilo-SKS-DASHBLADE-zadnee- 2 роки і проблем нема ! В тебе напевно ці крила ? http://www.velogrand.com.ua/Komplekt-kryljev-24-28-Pl-SIMPLA-HAMMER-SDE-chornyj-zhiltye-vstavki.html Звичайно все впирається в ціну, тут тільки одне заднє СКС коштує як 2 Сімпла.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Нед березня 09, 2014 1:40 pm

+1 в мене так само зломалося кріплення дуже схожого крила. Також по цій причині раджу опутити його ближче до заднього колеса, щоб убезпечити його від зачіпляння ногою. Звісно я не впевнений, що дівчата коли сідають на велосипед закидують ногу ззаду, але про всяк випадок :)
А взагалі вітаю з обновками! (::)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Нед березня 09, 2014 8:52 pm

Master General написав: не впевнений, що дівчата коли сідають на велосипед закидують ногу ззаду, але про всяк випадок :)


Та нє, закидують ззаду, а як ще на байк вилазити? ...чи може я не в темі, але перекидувати ногу через раму попереду якось... ото... треба мати розтяжку як балерина Большого Театру :D

Але всерівно, дякую за пораду. Впринципі я не дуже люблю крила на корпусі, поставила лише, щоб не заляпатися болотом. Вибрала їх через ціну, бо осінню вони обійшлися мені в 100 грн, на дорожчі варіанти не була готова потратитися.

Декілька слів про сідушку - поки що важко сказати наскільки вона зручна, після майже піврічної перерви в катанні, півтора години по лісовим і польовим доріжкам понабивали синці на наймякішій частині тіла. І то враховуючи що я всі нерівності дороги старалася долати спираючись на ноги. Напевно треба заново пройти процесс звикання з нуля
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Нед березня 09, 2014 9:42 pm

2-3 місяці і найм'якша частина тіла відвикає від сідушки. Взагалі мені здається повністю звикнути не можна, в мене навіть після 2 років безперервного катання не виробився імунітет до твердих і вузьких сідушок. Більше того навіть хвалене в різними авторами моє Selle smp hybrid набиває. А от Velo 6061 не набиває, але воно з пружинами і широке (18см), що заважає на крутому спуску пропустити його між ніг.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Yaroslav » Нед березня 09, 2014 9:54 pm

В мене стоїть такий чехол на сидінні 3 роки http://www.velostyle.com.ua/135562.html і я взагалі забув що таке сидіння, цей чехол кладеш на сидіння навіть за 70 грн. і ніяких проблем з мякою частиною не буде !
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron