Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велофонарики Knog Blinder 4 lights

Тут описуємо обладнання наших велосипедів, рами, колеса та інше

Велофонарики Knog Blinder 4 lights

Повідомлення Iron_Mouse » Суб вересня 28, 2013 5:23 pm

З'явилися в мого веліка такі ось незвичні фонарики, тому хочеться трохи про них розповісти. Розробка належить австралійській компанії, фонарики мають нестандартний дизайн, вологістійкі, мають компактні розміри і легко кріпляться на раму.

Зображення

Фішкою є можливість зарядки акумулятора через USB роз'єм, правда робити це від ноутбука без подовжувача - трохи незручно, приходиться підкладати під його корпус книгу або ще щось щоб припідняти, бо фонарик впирається боком у стіл.

Зображення

Фонарики працюють на LED діодах, потужність 80 люмен у переднього і 44 - у заднього. Виробник заявляє дальність освітлення 800 метрів. Передня частина корпусу - алюмінієва, завдня пластик плюс гумове кріплення з сталевим замком. Розміри 42 x 42 x 62mm, вага 39 грамів. Мають 5 режимів роботи діодів.
Акумулятор літієвий, фонарик працює 3.5 години в режимі безперебійного освітлення і до 5 годин в блимаючому режимі. Освітлення досить яскраве, велосипед добре помітний в темну пору доби.

Декілька слів про кріплення, воно розраховано на діаметр труби 22-32 мм. В мене підсиділ 31.6, тобто впритик, резинка при застібанні фонарика натягується досить сильно і викликає сумніви у її довговічності. Звісно, якщо нечасто його знімати - то прослужить довше, з іншого боку кріплення дає змогу вкрасти фонарик десь на стоянці за декілька секунд.

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велофонарики Knog Blinder 4 lights

Повідомлення Master General » Нед вересня 29, 2013 11:59 am

Щось мені думається, що як фара передній не годиться. У мене XML у якого як мінімум 700Лм і мені мало... їздив з двома - ото було в самий раз. Зараз якраз сезон "ліхтарний" починається - дні стають коротші. Для порівняння 100 Вт лампа дає десь 1000Лм..
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велофонарики Knog Blinder 4 lights

Повідомлення Iron_Mouse » Нед вересня 29, 2013 2:48 pm

Ще невстигла тестувати його в нічний час, напишу, які враження після перевірки. Так вроді світить яскраво, але чи досить його буде, щоб бачити попереду ями-канави :)
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велофонарики Knog Blinder 4 lights

Повідомлення Iron_Mouse » П'ят жовтня 04, 2013 11:11 pm

Сьогодні трохи катнула по нічному Ужгороду, таки да, передній фонарик як фара не дуже себе оправдує, робить видимою дорогу десь на півтора-два метри попереду, проте через відсутність фокусованого променя освітлення досить таки умовне, звісно ями трохи підсвічує, але довелося їхати повільно. Тому годиться лише у якості габаритного вогника, щоб позначити велік на дорозі. Звернула увагу, що нічними дорогами катається купа скажених біціглістів без будь якого освітлення, чи даже отражателів, напевно думають, що безсмертні)))
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велофонарики Knog Blinder 4 lights

Повідомлення Cергій » Вів липня 22, 2014 2:06 pm

Дане освітлення лише для того, щоб зробити видимість для інших - для тих, хто позаду, та тих, хто попереду. Це не є освітлення для дороги ,або для самого велосипедиста. ( можна порівняти з відбійниками червоного та білого кольору )
Аватар користувача
Cергій
новачок
новачок
 
Повідомлень: 10
З нами з: Вів липня 22, 2014 1:57 pm
Велосипед: крос-кантрі


Повернутись до Обладнання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron