Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Безпека тренування на довигих велодистанціях

Тут потрібно писати теми, що стосуються безпеки руху на велосипеді, взаємовідносин учасників дорожнього руху, правил дорожнього руху, інцидентів на дорогах. У проекції на Ужгород та Закарпаття. Також загально український та світовий досвід.

Безпека тренування на довигих велодистанціях

Повідомлення Master General » Суб вересня 01, 2012 9:00 pm

Прочитав цікаву статтю "серце не машина". Це добре, що я прочитав це зараз і зрозумів, що поки що здається значних помилок у тренуваннях не зробив. Мабуть тому, що тренувався завжди сам, в своє задоволення. Так от основний постулат, щоб не угробити серце це не давати йому робити на надвисоких пульсах протягом довгого часу. Бо це призводить до дистрофії міокарду. Часто таке може бути коли тренуються спортсмени різної фізичної форми. Те, що одному фігня, для другого це межа фізичних можливостей. Так от тренування довго на межі нічого доброго не дають. Тож бережіть себе і тренуйтесь правильно.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Безпека тренування на довигих велодистанціях

Повідомлення Yaroslav » Нед вересня 02, 2012 10:52 pm

У мене спідометр з пульсометром, середній пульс за поїздку 145-150, коли на підйомі на всякі полонини доходить до 170-180 приходиться зупинитись, щоб упав, але це має бути дуже крутий підйом.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Безпека тренування на довигих велодистанціях

Повідомлення Master General » Пон вересня 03, 2012 9:02 am

Пульсомер корисна річ, але досить дорога.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Безпека руху і велосипед

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron