Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед Trek Marlin 2013

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Чет вересня 19, 2013 10:29 am

Да, спиці були слабим місцем на Марліні, ободи ще прокатили би. Крила збираюся кріпити на саморобні кронштейни із дуже тонкої листової сталі, бо алюміній підходящої товщини поки не знайшов. По масі набір кронштейнів має вписатися в 150 грам. Попередні крила SKS зйомні це не крила, а захист обличчя і спини - в дощ і мокру погоду ноги заливає, а я цього не люблю - я зараз катаю на 26 байку з повними крилами так там спокій - ноги сухі навіть у зливу. Та й болото з камінцями не летітимуть в раму і передній переклюк (зимою він через це замерзає), під кронштейн кластиметься шар ізолєнти, виріз із камери гумовий щоб не затиралася рама. Намалювати не можу- не художник - найближчої суботи все вже буде готово, а може і сьогодні, якщо буде натхнення. Общем в ті поїздки, що я катаю має піти. Вид звісно трішки пострадає - буде схоже на "Україну", але мені головне пристосованість до моїх потреб, а не "панти".
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення podmigor » Чет вересня 19, 2013 10:38 am

Гарна ідея! Якщо зробиш - виклади фоток.
Аватар користувача
podmigor
 
Повідомлень: 9
З нами з: Сер квітня 03, 2013 7:38 pm
Звідки: Стаханов, Луганська обл.
Велосипед: Trek Marlin 2013, ХВЗ 1540

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Суб вересня 21, 2013 8:07 pm

Перша примірка і тест... дещо ще буде дороблятися, бо не виглядає... Матеріал передніх кронштейнів - сталь 0.7мм, кріплення - стяжка пластикова. Матеріал задніх кронштейнів - алюміній 1.2 мм.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
як видно під стяжку потрапив і трос переднього переклюка який стирчить у зазорі - колесо-крило, як не дивно трохи його підрегулював і працює нормально... Думав що з гумою 2.25 не стане, але стало і зазор до крило- колесо близько 1 см. Переднє крило буде перекріплюватися заново і зміщуватися на 3-4 сантиметри назад(по лінії колеса). Тестова поїздка по лісу не виявила значних недоліків. Правда "валити" по камінню на швидкості мабуть не варто, а то відвалиться, конструкція не обкатана і ще не ідеальна. Передні кронштейни не дуже мені подобаються, хоча цей варіант один з найпростіших. Як бачите я вже знову з вилкою SR Sountur XCM V3 MLO 2011 року. Відрізняється від моделі 2013 тим що на відскоку стукає як XCT 2012. На швидкість не впливає, очікувано працює як любий майже новий сунтур.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Нед вересня 22, 2013 11:57 am

Трохи доробив кріплення крил на Trek Marlin 2013. Переднє крило важить з бризговиком 290 грам. Заднє поки не зважив ще.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

бризговик відтопирився назад бо дує вітер, звичайно він висить вертикально вниз.



p.s. щодо крил і бризговиків, хтось може сказати, що то не феншуй. Я визначив межі використання даного велосипеда і можу відповідально заявити - крила такого типу тут дуже таки треба, для гір він слабуватий, а по ліс-парк крила осінню дуже таки потрібна річ. Багато хто скаже - я б такі не ставив, але якщо йому позвонити і сказати - пішли кататися начинаються отмазки, та, болото, сніг, дощ, хмара і так далі. Це моє віталення велосипеда "Україна" - міцного, на широких колесах, на дисковій гідравліці і на міцній вилці із стальними ногами. Ще буду підбирати багажник і встановлювати захист штанів від ланцюга (для поїздок на роботу). А задній кронштейн планую пофарбувати при нагоді в чорний колір.

плюси: захист від камінців, болота і води
мінуси:
- відсутність переднього бризковика в комплекті до крил, самопал і в африці самопал.
- не надто надійна конструкція, вібрація заднього крила на великій швидкості по щебньовій дорозі (треба точно виставляти крило бо задіває покришку, або ставити покришку 2.1 дюйма яка є стандартною для цього велосипеда і рами). Якщо замінити задній переклюк на "верхній хомут" і опустити крило вниз на 7-10 см то проблема відпаде на 100%.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Yaroslav » Пон вересня 23, 2013 9:00 am

Ти помилився - треба було писати задній переклюк
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Пон вересня 23, 2013 10:07 am

Так я мав на увазі передній переклюк з верхнім хомутом і верхнім підводом троса.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » П'ят вересня 27, 2013 8:49 am

Нові деталі для мого всепогодного велосипеда:
Sram X9 front derailleur top clamp top pull 168 grams weight передній переключатель 168 грам
SKS Chainboard 311 grams weight захист ніг від ланцюга
Зображення
Зображення
деталі будуть встановлені коли я буду міняти каретку (яка в мене похрустує час від часу з моменту покупки велосипеда у 2012 році, правда останнім часом частіше стала) бо захист встановлюється між рамою і виступом каретки
передній переклюк SRAM X9 був обраний за те, що в нього надзвичайно великий кліренс в зоні колеса - туди нічого не виступає і не заважає. Це дозволить йому не обмерзати взимку через нагромадження снігу. Захист ланцюга був обраний як мабуть єдиний доступний на афтермаркет ринку.Сподіваюсь він підійде. Зважаючи на це виходить, що комплект щитків SKS по масі сягає десь 1 кг не дивлячись на те, що вони виготовлені з пластику. Зато можна їхати по мокрому без зниження швидкості до 12-15 км/год і будеш сухий.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення rudik » П'ят вересня 27, 2013 3:50 pm

Скажите стоит брать Marlin или лучше присмотреть что то типа Kellus TNT 10 ?
rudik
 
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят вересня 27, 2013 3:45 pm

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » П'ят вересня 27, 2013 8:26 pm

Я не в курсі цін тому порівнювати важко. Тнт вроді побагатше буде по комплектухі. Тут і 27 швикостей проти 24 і гідравліка проти механіки. Але розходники на 24шв. трансмісію дешевше. А гідра келліса недорога і її можна не так і дорого придбати окремо. Геометрію дивіться яка краще підходить.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Суб вересня 28, 2013 8:20 pm

Установив переклюк, завдяки цьому зміг нормально поставити крило. Переклюк 9-швидкісний на 8шв системі трошки підтирає на крайніх передачах і ніяк його на путь істининний не наставити. Та я рідко кручу 2-8 і 3-8 ттож можна миритися. Завдяки цьому мінімальний зазор збільшився до 1 см. Тож якщо нарошно в оране поле після дощу не лізти то можна пересуватися усюди. Сьогодні протестив - нормально, лиш гілки в передньому застряють часто.

Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron