Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Король Гор 2012

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Суб серпня 25, 2012 10:51 pm

УРА, марафон відбувся! І я там був і мед, вино пив, по вусам текло та в рот не попало. Відпишу дуже детально по власним враженням пізніше.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Пон серпня 27, 2012 1:02 pm

Почну я писати свою поему про Королоя гір 2012...

попередня органцізація і підготовка траси.

Ходили чистити трасу з організаторами, неоднократно сам чистив всілякі перешкоди на трасі. Думаю активність оргів у питанні очистки траси було нормальна, але додаткові "прочісування" траси не помішали б. У всякому разі я вважаю це дуже важливим. Оскільки лишні гілки і каменюки на трасі призводять не до гостроти боротьби, а до поломок велосипедів і учасників. Були і порвані ланцюги і переключателі і т.д.

Реєстрація - тут мені особливо сказати нічого, та думаю варто би було підняти вартість участі для більш повного забезпечення гонки усім необхідним і підняття її парестижу і классу.

Категорії учасників... Я думаю деякі категорії можна укрупнити, а деякі розділити. Зокрема жіночі - через невелику кількість учасниць обєднати. А категорію 50км - OPEN розділити по якомусь додатковому критерію додавши ще одну.


Забезпечення самої гонки:

Скоротити кількість контрольних пунктів з волонтерами до необхідного мінімуму, оптимізувати їх розміщення. Забезпечити всюдихідним транспортом віддалені ділянки траси. Для оперативного реагування на можливі травмування учасників та ін. В даному разі у серйозних випадках хвилини можуть вирішити усе. Потрібна машина типу УАЗ на діляці Ремета-Анталовці оскільки ця ділянка надзвичайно віддалена від населених пунктів і є недоступною для звичайних машин. Суддів на КП вивозити заздалегідь, щоб не втрачати дані статистики, не використовувати сумнівні дороги - через військовий полігон (можуть не пустити і втратиться купа кілометрів, часу, нервів). Наперед продумати як передавати дані з КП - інтернет онлайн синхронізація приваблює глядачів з інтернету. Продумати НАПЕРД HD-відеотрансляцію з ключових КП та цікавих місць. А то виходить потім, що є сотні фоток старт-фініш і останній даунхіл. Далі фотогорафи ходити не люблять... Волонтерів в обов'язковому порядку набирати з тих, хто знає місцевість - провезти їх по трассі на велосипеді чи пішки. Залучати тих людей які вже участвували в забезпеченні гонки - не втрачати з ними зв'язок. Вода... на пунктах харчування треба щоб була вода, набирати з джерела не вихід - занадто велика кількість учасників їдуть підряд.

Далі буде...
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Пон серпня 27, 2012 2:32 pm

Гонщики - дуже сподобався позитивний настрой великої кількості учасників, чи то вони раділи артекам і бананчикам чи дівчата на кп їм піднімали настрій )))
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Вів серпня 28, 2012 9:30 am

Сміття. Нутренд-гінці не викликають в мене поваги розкидуючи тюбіки і взагалі я за боротьбу без всяких нутрендів. Бо це псує любительський спорт.
Планую проїхатися по трассі з Тур'я Ремети до Ярка позбирати, що там полишалося. Орієнтовно їхатиму в суботу. Раніше робота не дозволяє. Не хочу, щоб місцеве населення говорило, що велосипедисти це бидло.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Efreitor » Вів серпня 28, 2012 3:35 pm

Проїхав. Я крутий як йайце, на слідуючий рік буду їхати на результат.
Огри молодці, як на мене, було непогано. На КП2 аж ніяк не чекав зустріти Пашу і гарних дівчат. А то на першому КП, де були 3 сурових мужика, було не так весело :D.
Зображення -> Зображення
Аватар користувача
Efreitor
частий гість
частий гість
 
Повідомлень: 30
З нами з: Нед червня 24, 2012 10:12 pm
Велосипед: Kellys Blog

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Вів серпня 28, 2012 3:54 pm

На слідуючий рік я теж буду їхати. А рік присвячу тренуванням. Оскільки до гонки проїхав пару раз трасу то їхати просто для масовки не хотів і вирішив, що корисніше буде допомогти з організацією.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Efreitor » Вів серпня 28, 2012 5:22 pm

Тобі треба було як Ждановичу, і гонку організував, і виграв її сам.
А ща розпишу детально про свій "Тур де Матрас", або як лінивий нехудий інженер іздив Король Гір 2012.

Почалось для мене все в середу, колега з Рівного, який їде гонку, до Сянок добрався поїздом, потім рішив доїхати на веліку до Уюта в Оноківцях. По дорозі йому стало погану, позвонив мені, я поїхав, евакуював його з жінкою. По дорозі 2 бачив Пашу на веліку, мене задавила жаба, бо на велік з прошлого понеділка часу нема :(.
В четвер трохи покаталися вечером зі знайомим по трасі етапу ЛКУ по КК на Шахті, я впав, трохи побив праву ногу. В пятницю арбайтен весь день, велік стоїть грязний, як поїду - не знаю. В голові літають шальні мислі щоб забити на КГ і сидіти дома. Але особливих поводів не їхати не було, трохи зеленувата нога з внутрішньої сторони вище коліна не причина :crazy: .
З ранку підйом, кидаю все шо реба в машину ходь як і лечу на старт, беру номерок, магнітик, два талончики на сувеніри, підписую папірця шо я дійсно псіх, і якшо через свою дурну голову на трасі поб'юся, претензій до організаторів не буде (в це час за спиною стартують ті, хо ваще псіхи і їдуть 2 кола, тому розумію що зараз час 9:30, у мене старт в 11, а роботи ще мнооогооо). Зразу купив майку і кружку по 20 грн, думав шо потім вибору не буде, і йду приводити велік до порядку.
Взяв відро, пішов до річки, вклався на берегу, і начав відмивати грязюку, яка 2 тижні на веліку провела і присохла неслабо. Пара відер води, енергійні руки щіткою, пара матюків (до старту часу все менше), і вуаля, велік чистий. Тільки цеп скрипить і місцями погано згинається...
Біжу до машини, кидаю все хоч як на землю, притуляю велік, стелю тряпку під цеп, беру перчатки і починаю знімати цеп, шоб відмити її в керосіні (дома було півбутилки, взяв з собою) Довго мучаюсь, замочок КМС не хоче піддаватися, ще трохи матюків і пішло.
Зняв цеп, в бутилку її з керосіном, трясу, вдаючи шо граю на маракасах. Трясу, ще трясу, ще трясу.... керосін зразу стає чорний, ще трясу.. Думаю досить. Розрізаю бутилку, витягую цеп, вибираю і розумію що вже трохи ліпше, але піску в лінках ще повно.. та е-мае... керосіну чистого більше нема, профільтрувати старий нема ні через що, ні у що. Фігня, біжу в бар, біля якого машина, прошу півлітровий пластиковий стаканчик, накриваю його тряпкою з мікрофібри, птихеньку зливаю керосін. Капец, в бутилці, в якій я тряс пску повно, можна стройку начинати, у тряпку яка фільтром працювала даже не дивлюся. Нахожу в машині пусту бутилку з мінералки, заливаю керосін зі стакана в бутилку, туди цеп і опять маракаси. Добряче потряс, ріжу бутилку, потихеньку витягаю цеп, бачу що вже терпимо, але пісок в лінках ще є. Бутилки в машині закінчились, знову біжу в бар, прошу пусту бутилку. Знову дають, але вже криво дивляться. Знову фільтрую, зливаю в бутилку, цеп туди, маракаси трясь-трясь... Бутилку розрізаю, цеп витягую, о, вже нормально, всюди згинається, не хрустить... Від душі протираю цеп від керосину вафельним полотенцем, рядом труться якісь велосипедисти, прошу одного з них допомогти - даю йому балончик з змазкою-спреем, сам держу цеп за 1 кінець високо, шоб цеп знову в пісок не вимазалась. Хлопчина бризкає цеп змазкою, але виходить в нього поганенько. Потім розумію, що туплю, беру сам одною рукою цеп посередині, другою змазку, змазую цеп, тряпкою висушую цеп. щоб забрати лишню змазку. Дівчина на поляні уже во всю рахує хвилини до старту, а я ще тут вожусь, а ще зібрати це все...
Судорожно збираюсь, тряпки просто кидаю в рюкзак, рюкзак в машину, бутилки і стакан в мусор, перевіряю підседільну сумку і розумію що не бачу телефона.. руки трясуться, шукаю.. Мимо проходить один з огрів, питається чи я іду, кажу шо їду, тільки телефон не можу знайти.. Звоним на нього з його телефона, чути звонок, йду на звук і нахожу телефон... Правильно, в підседільній сумці (знову куча матюків в голові). Все, вроді зібрався, треба закрити машину.. Ключі, Б%:%№;Ь, де ключі від машини? Валяються радом на гравії непримітно.. Тьху. Все, закрив, лечу на поляну, ще треба підфляжник 1 докупити, 2 фляги, нутренда, шоб не здохнути від голоду, насос. Підфляжника такого як у мене чорного вже є нема, тільки сірий. Фіг з ним з феншуєм, давайте сірий.. Насос, тримач до нього під підфляжник іде.. бистро-бистро-бистро.. Трясущимися руками пробую закрутити болти, фіг, мультітул там не поміщаєтся ні фіга, добрий дядя з велогранду десь достав супершестигранник, шоб під углом крутило, закрутили.. Проділи ліпучку, шоб насос по дорозі не згубити, секунди тікають, провожаю поглядом свою категорію, яка з радісними криками їде з старту... Фляжка є лише одна, і то не тримається в моєму підфляжнику, ладно, розберемся...
Нутренд, їсти, палатка рядом, біжу - на столі вже мало що є, а шо мені треба я вообще не розумію. Дівчина яка їх продає, стоїть на старті, шось там робить, зараз буде старт дитячої категорії, якийся дядка бігає питає шо я хочу, беру з того шо є і шо було намальовано на карті, біжим до тої дівчини... Вона по памяті рахує гроші, 86 грн маю дати, даю 100, здачі нема, дає мені 20, каже шоб потім 6 заніс (забув, мені стидно), питається чого я не поїхав - кажу вже їду... Стартую, на в'їзді на асфальт забігаю в бар, питаю чи є мінералка в літрових бутилках, нема, ніфіга літрового нема, тільки соки, в квадратних картонних упаковках (дуже хотів матюкатись). Вспомнили, шо є живчик негазований, договорити шо за живчик я їм не дав, кажу - тащіть. Беру 2 бутилки, розраховуватись - ціну не знають, починають кудись двонити, щоб ціну взнати.. Б:%;:%;%Ь.... Ричу - беріть скільки надо, тільки бистро, віддаю 18 грн за живчик і, слава Б-гу, накінець іду на дистанцію, під відрахунок старту для дітей...
Зображення -> Зображення
Аватар користувача
Efreitor
частий гість
частий гість
 
Повідомлень: 30
З нами з: Нед червня 24, 2012 10:12 pm
Велосипед: Kellys Blog

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Сер серпня 29, 2012 8:31 am

Капец скільки церемоній з ланцом... Як почистити цеп за 1 хв:
- суху цеп крутим в обратку пилюку з неї стираєм тряпокю
- мажем ланц маслом. масло вимиє грязюку і лишнє обкапає

все.... щоб я з бутилками, керосіном і прочою дрянню грався то я би нічого не робив тільки би ланц і чистив. пробіг 8рікового ланца при такому ТО кожні 100 км - до 1.5т.км. Я знімаю ланц після 700-800 пробігу і лишаю. Потім буду його використовувати, коли касета зноситься і на новому ланці буде цеп проскакувати.


Ну у всякому разі головне, що доїхав, а не мучався з корчами. Я дуже радий за тебе, бо ти фізично був не готовий. Ні тренувань нічого. Я в шоці, думав зійдеш на Т.Реметі або взагалі не стартуєш бо не бачив тебе вранці на стартовій поляні.

------------------------------------------------------------------------------

Я вчора пройшов трассу від Ярка до Т.Ремети для очистки від Нутрендів. Для себе визначив приємлемий допінг на трассі - три кусочки яблучного пирога дають заряд крутити не менше 45 хвилин. Пачка вафіель не годиться - всього 15 хвилин заряд енергії. Нутренд не їв і їсти не хочу. Фуй нутренд. Ще й заради 10-20 грам чистої хімії засмічувати навколишнє середовище пластиковими упаковками. ФУ-ФУ-ФУ!
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Sashavks » Сер вересня 05, 2012 11:29 pm

а я сьогодні вперше прокатнувся по такому маршруту! (::) я "Принц Гор 2012" :beer:
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Чет вересня 06, 2012 8:38 am

(::) вчора мощно покрутили педальки!
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron