Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Увага продукція UNO

Тут описуємо обладнання наших велосипедів, рами, колеса та інше

Увага продукція UNO

Повідомлення Master General » Нед вересня 08, 2013 7:46 pm

Сьогодні у товариша на Швабській на підсиділі UNO лопнув один болт на ходу і тріснув другий. Не перетягуйте болти у цих мочних пісиділок. Шкода фотку не зробив.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Увага продукція UNO

Повідомлення Master General » Нед вересня 08, 2013 8:41 pm

ЗвернІть увагу на "продуманність" конструкції uno sp-620 (і ціна в нього немала)
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Увага продукція UNO

Повідомлення Yaroslav » Пон вересня 09, 2013 9:15 am

У мого знайомого теж постійно лопав болт на глаголі і глагол не уно, поки він не перейшов на 2-болтовий глагол у нього лопав болт. Хто жопу на ямах не піднімає з сидіння - у того любі болти лопнуть, навіть глагол на 2 болти (це відноситься тільки до хартдейлів, не відноситься до двопідвісів).
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Увага продукція UNO

Повідомлення Master General » Пон вересня 09, 2013 9:24 am

Ярик не сміши людей, які на Швабській ями, я поруч їхав чуть не обкекався такий звук був якби рама навпіл лопнула :) скоро щоб по городу їздити по рівному асвальту треба буде повітряну подушк під зад і AM підвіс з ходами 160х160 ???
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Увага продукція UNO

Повідомлення ST(:P@ » П'ят січня 31, 2014 12:13 am

в августе на достаточно простом спуске , почти в самом начале маршрута :evil: - лопнул и оторвался вместе с сиденьем верхний крепеж подсидела уно(тот что запрессован в трубку).
у меня после этого нехилый шрам на животе 8) , хорошо успел отреагировать. иначе был бы уже в краю вечной охоты.......
ну и , блин , 12 км стоя на ногах а-ля беемиксер..тока весь в крови :D , хорошо был в красной майке :D
но маршрут доехал
сейчас поставил привезенный с бундеса уно. 30,9 Х 350 , посмотрим сколько проживет :D

п.с. сварщик знакомый после изучения материала - дал вывод - верх крепежа был алюминий крайне низкого качества (т.н. порошковый)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: Увага продукція UNO

Повідомлення Master General » П'ят січня 31, 2014 10:12 am

ST(:P@ написав:сейчас поставил привезенный с бундеса уно. 30,9 Х 350 , посмотрим сколько проживет :D

моя справа попередити про "продуманість" виробів даної фірми, а ваша вирішувати ставити це на велосипед чи ні.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Обладнання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron