Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Як я шукав воду на схилах Анталовецької

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Як я шукав воду на схилах Анталовецької

Повідомлення Master General » Пон липня 02, 2012 9:01 pm

Сьогодні я вирішив пошукати воду в районі траси Короля Гір. Воду я знайшов. Правда не зовсім все райдужно. По перше джерело на поляні масарика (гугл покаже де то) де могила монаха частково пересохло/забилося, вода в чашу не тече, а тече кругом неї. Два інші джерела, що я знайшов знаходяться в районі витоків струмка Шумець і досить далеко від траси, хоча якби не калюжі їхати туди зовсім не важко - трохи тріального спуску по каменюкам (зі шв. 2-3 км/год) і порядок.


Ось треки, що містить координати моїх пошуків джерел:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kmdfhrkahekewvdc
http://www.bikemap.net/route/1679058

А також координати самих джерел:
http://rghost.ru/38994696
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Як я шукав воду на схилах Анталовецької

Повідомлення Master General » Вів липня 03, 2012 7:32 pm

Сьогодні знову майже повторив маршрут - проте спростити його не вдалося- всеодно набір висоти той самий а каменюки і дровеняки на спуску іншою дорожкою не менше. На підвісі я би по такому пролетів (і пролітав на своєму корсарі). А на рігіді страшно незручно і важко і травмонебезпечно.
Фото: Відпочинок 3 хвилини на спуску і вмивання біля струмка (хазяїна) - велосипед відпочиває. Перехід через струмок на трассі Короля Гір - я їду в реверсному напрямку.
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Як я шукав воду на схилах Анталовецької

Повідомлення Master General » Суб липня 07, 2012 9:58 pm

Джерело по троху втрачає свою силу - дається в знаки відсутність дощів. Також не порадувала свіжа вирубка лісу - скоти рубають ліс вздовж доріг знищуючи маркування туристичних маршрутів не кажучи вже про шкоду яку наносять лісу. РУБАЮТЬ не старі погані дерева, як декларують а годний молодняк. При цьому завалюють лісові дороги. Там де вчора їхав сьогодні йтимеш пішки в непролазний обхід.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron