Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Король Гор 2012

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Efreitor » Вів листопада 06, 2012 9:42 pm

Я так і не дописав, треба виправитись.
Зразу скажу, шоб Паша не нервувався, обгортки з нутренда я чесно забирав з собою, викинув дома в мусорник.
Цеп помити треба було, бо після Турї і невеликої покатушки по сухій Шахті з товаришем цеп в деяких лінках згибатись не хотіла. Після того як помив, куди легше стало педалі крутити.
Ну, після 2 годин нервів і біганини я таки поїхав.
На асфальті біля Камелота обганяю автобус, доганяю якихось туристів і чую, шо той автобус доганяє мене, треба шось робити, бо зараз якщо від автобуса не втікти, буду весь асфальт нюхати не дуже приємні аромати згорівшої солярки. Стаю на ноги, і встигаю з"їхати з асфальта, урааа... Все, включаю 1-1 и повзу по апхілу. На підйомі з"їв нутренда - гель і фруктовий пластилін. Мене успішно обганяє молодєж і ще більший розгільдяй чем я з моєї категорії (з яким ми потім їхали разом до самого фініша, звати його Ігор), я і не сопротівляюсь, жую собі нутренд, з одною гарною дівчиною приємно поспілкувався :oops: . Частину з них потім добрав на підйомі до хатини лісника, там вже пару чоловік стоїть клеїться, з ними Ігор, де там проколи вони заробили - не розумію... Біля хати лісника добираю добираю ще когось з своєї категорії, поговорили, каже шо з Мукачева, їхати разом і вообще їхати далі відмовляється. Ігор знову мене обганяє, я потихоньку кручу в своєму темпі, міг би трохи скорше, але знаю шо чекає спереді, тому економлю сили. Десь перед вирубкою знову доганяю Ігоря, трохи поїхали разом не зговорюючись, потім розговорились, познакомились, договорились дальше їхати разом. Перед Анталовецькою з джерела набрав води, десь там нас почали обходити 100-ки, деякі просили попити, ми не відмовляли. На з"їзді з Анталовецької зробив помилку, пустив вперед Ігоря, він не знаючи дороги іхав помаліше ніж там можна було, я би потягнув трохи скорше. Світильник зповзли нормально, по дорозі зустріли двох Білорусів, які рішили вертатись назад, хотя вже були біля КП Туря. Я обяснив їм як проїхати через Перечин по асфальту, але вони чи то мені не повірили, чи то рішили ще раз на Аталовецьку з"їздити, пішли далі вверх. На КП Туря поїли шо давали, набрали води, покрутили далі. Десь в тому ж місці, де я прошлий раз здався, став здавати Ігор, як результат практично весь підйом на Липову скелю пройшли пішки, думали шо повороти ніколи не закінчаться.
На спуску я відїхав від Ігоря (прикольно біло валити біля 40 по доріжці між коліями абсолютно не знаючи дороги, але там все добре видно було), потів десь посередині його дочекався, потім знову їхав, на початку апхілу на Вишку знову набрав води, доїв нутренд, спокійно собі покрутив вверх, настрій чудовий, усталості не було вообще. Зустрів по дорозі МНС, які забирали велосипедиста, якому погано стало, потім спокійно доїхав до КП Вишка. Там зустрів Пашу (сюрприз був хороший), гарних веселих дівчат, добре поговорили десь 15 хвилин, якраз доїхав мій попутчик. Він віддихався, ми поїхали далі, на спуску я знову уїхав від Ігоря, дочекався його біля повороту на полігон в селі.
На полігоні в Ігоря почались уже тотальні вафлі, він не міг виїхати найменшого підйому, постійно боровся з судорогами, хоча хімії з"їв набагато більше ніж я, мав з собою гідратор з ізотоніком, з його слів не перший раз участвує в гонках, але я себе почував набагато легше, ніж він.
На фінальному апхілі він просто впав, хоча йшов пішком, ногу йому скрутило капітально. Я бистро вернувся до нього, ногу потягнули, він її помасажував, далі йшов сам, я з двома веліками, розказував йому всякі байки, щоб хоть якось відволікти від поганих думок.
Потім спуск, Ігор впав на самому початку спуску в лісі, не побився, я тоже, потім уже внизу біля замку я знову уїхав вперед уже з кінцями, вирішив що підйомів по дорозі вже нема, якось Ігор і без мене доїде, стримувати себе або чекати не хотілося, приїхав на фініш якраз на нагородження.
Не дивлячись на дуже великий час, який я потратив на проходження траси, собою задоволений. Міг приїхати хвилин на 40, можливо годину раніше, якби не чекав "товарища по несчастью" після спусків і заїхав своїм темпом на Липову скелю.
Буду потихеньку працювати над собою, слідуючий рік буде ціль виїхати з 5-ти годин як мінімум, можливо з 4-ох.
Зображення -> Зображення
Аватар користувача
Efreitor
частий гість
частий гість
 
Повідомлень: 30
З нами з: Нед червня 24, 2012 10:12 pm
Велосипед: Kellys Blog

Re: Король Гор 2012

Повідомлення Master General » Сер листопада 07, 2012 11:29 am

Ваня ти молодець. Відважитися на таку авантюру це велика справа. Сподіваюся наступного велосезону ти більше кататимеш і легше їхатимеш Короля Гір (в якому би він форматі не проходив).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.

Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron