Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Повідомлення Master General » Пон січня 13, 2014 2:08 pm

Календар змагань ЛКУ (любительського кубку України) з велоспорту в дисципліні крос-кантрі опубікований на сайті bikeportal.org.ua
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Повідомлення Yaroslav » Вів січня 14, 2014 2:55 am

Але нажаль в цьому році Ужгород не входить в їх список !



Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Повідомлення Master General » Вів січня 14, 2014 9:35 am

Так видно все тому, що головному організатору Олексію набридло організовувати гонки на власному ентузіазмі, жертвуючи власним часом, фінансами, і так далі. Король Гор 2013 теж не просто так закрився. Хто із нас тут помагав на гонці? Отож.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Повідомлення Пацифист » Вів січня 14, 2014 10:51 am

а как оно должно быть на самом деле, и кто организовывает в других городах (чьими силами и за чьи деньги)?
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Повідомлення Master General » Вів січня 14, 2014 11:36 am

Я не знаю, думаю також більшість організаційних питань лежить на плечах спортсменів-ентузіастів. У всякому разі на ЛКУ я не бачив в Ужгороді крім Олексія Ждановича і клубу БанзайРа.
Є ще федерація велоспорту Закарпаття - голова Едік Татуревич (магазин Татубайк), але я не впевнений, що воно долучалися до організації ЛКУ у 2013 році. Тут прикол такий - в ЗМІ висвітлення події скупе і анонсів немає, відповідно місцевих вболівальників (потенційних клієнтів) немає, відповідно локальним фірмам ввалювати бабло і час для велосипедистів-спортсменів з інших міст немає (усі вони і так таряться через інтернет походу в більшості, а якщо їм потрібен дилер конкретної марки велосипеду щоб купити усі і так знають де і кого шукати). У нас федерацію більше цікавлять гонки місцевого пошибу де залучається публіка яка є потенційними клієнтами. З цієї ж причини фінансувати Король Гор 2013 ніхто з локальних фірм не взявся - який резон, якщо нема інформаційної пропаганди в місцевих ЗМІ? Локальним фірмам цікаво те, що приведе клієнта до них. А організацією чемпіонатів загальноукраїнських мають фірми відповідно загальноукраїнські. Для ЛКУ Ужгорода видно такої не знайшлося. Общем більше могли би розказати про це спортсмени які беруть у цьому участь у цих чемпіонатах. Такі от думки про це все. Та що говорити про ЛКУ, у нас народ обламається написати про свій велосипед три речення на форумі не те щоб щось реальне робити, ЛКУ в Закарпатті було завдяки ентузіазму Ждановича і БанзайРа. І мені дуже шкода, що Олексій втратив мотивацію це робити, я старався допомагати і на королі гор і на лку чим міг, та якби так долучалися усі то я думаю тема би не заглохла. А так - як обично моя хата скраю.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Повідомлення Yaroslav » Вів січня 14, 2014 12:43 pm

У тебе помилка Едік Татуревич (магазин Татубайк)- вже не є головою федерація велоспорту Закарпаття, то раніше було, зараз він взагалі не працює в Обласній Раді.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: На сайті bikeportal оголошений календар змагань ЛКУ 2014

Повідомлення Master General » Вів січня 14, 2014 2:01 pm

ЗрозуміЛО, значит помилився. Раніше ж так було? І взагалі хтось знає про ту федерацію чим вона займається?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron