Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспади

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспади

Повідомлення Master General » Суб травня 11, 2013 10:28 pm

Зібралися сьогодні троє козаків велосипедистів і поїхали собі на північ до гірського села Лумшори. Дорога виявилася в один бік легкою, а в інший важкою. Причому як завжди на сотках важчою була дорога додому, хоч і була вниз. Та вітер нам сьогодні не допомагав і боролися з ним всю дорогу назад (що можна було очікувати з прогнозу погоди). Що я можу сказати як людина яка вперше туди їздила (в самі Лумшори). Водоспад наче непоганий, фотки класні. Правда велосипедом все таки далекувато з Ужгорода, як і на полонину Рівну. Води випито літри 4 при поверненні, зробили 4 привали (???). Інфа для Ярика - спиці таки DT Swiss. На спиці буква T вибита ніби поверх букви D. Ну щось таке. Не дивлячись на 3.5 атмосфер в задньому колесі і нереальні колдобини на трасі, здається всі спиці на місці. Галерея фоток і відео буде завтра (фото пару ще сьогодні). А взагалі дуже гарна в нас в Карпатах природа і хто сидів вдома багато чого втратив в плані чистого повітря, насолоди красою, чистою водою і так далі. А ще я думаю на машині якщо туди поїхати були б зовсім інші враження ніж на велосипеді.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення Master General » Суб травня 11, 2013 10:31 pm

Фотогалерея поїздки на велосипеді в Лумшори
https://plus.google.com/photos/11168846 ... ru61cHswQE
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення Master General » Нед травня 12, 2013 10:43 am

Глянув на спідометр - середня швидкість в мене вийшла їздова 23.8 км/год, непогано як для 105 км )))
Відео з поїздки на велосипеді Ужгород-Лумшори буде тут (довантажиться орієнтовно через 30 хвилин).

Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення bod_f » Нед травня 12, 2013 3:46 pm

Молодці хлопці, респект. Кілометраж як для одного дня - солідний, та ще й по цій жарі. (а от голову від сонця тільки один беріг.)
Не пийте просту воду в таких поїздках. Не корисно, краще чимось розбавити, хочаб лимон, цукор - вже краще засвоюється.
Паша - вдягнися по велосипедному - комфорт для пятої точки на порядок вищий, і взагалі зручніше.

А скільки часу заняло? Від старта до фініша? Анонсуйте іншого разу раніше - я з боку Порошкова підїду. Або електричкою в Ужгород і далі з вами.
bod_f
новачок
новачок
 
Повідомлень: 22
З нами з: Суб лютого 02, 2013 12:16 am
Звідки: UnknowCity

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення Master General » Нед травня 12, 2013 7:49 pm

У мене шорти велосипедні - з "памперсом", але про це знаю тільки я і фірма Bontrager (Baggy Short), до того ж вони з дуже міцного матеріали і пережили декілька падінь. А від сонця мене беріг білий шолом. Я його знімав коли фоткалися.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення Yaroslav » Нед травня 12, 2013 8:26 pm


Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення Iron_Mouse » Нед травня 12, 2013 9:36 pm

Молодці хлопці, чудові фотки і відео, але то ще треба бірувати стіки педалі крутити, така поїздка, не для новачків :)
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення Master General » Пон травня 13, 2013 8:44 am

Не знаю як інші, але я вчора дуже відчував і спину і ноги. Сьогодні вроді попустило вже.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: 105 кіломерів у Лумшори, або як козаки їздили на водоспа

Повідомлення mikelos » Пон травня 13, 2013 12:17 pm

Хлопці Ви просто монстри :D респект і уважуха :good:
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012


Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron