Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Погодка порадувала і вилізли на велосипедах прокататися

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Погодка порадувала і вилізли на велосипедах прокататися

Повідомлення Master General » Нед листопада 04, 2012 6:43 pm

Маршрут велосипедної поїздки по околицям Ужгорода був наступний:
Бойові "коні" TREK і FORMULA в Боздошському парку
Зображення
Боздошський парк
Зображення
Дубовий ліс (дуб американський біля границі)
Зображення
Добре видно молоду поросль дуба під деревами
Зображення
Красота поруч із звалищем (поверни я об'єктив "фотоапарата" вліво на 20 градусів і був би шок - хелоу місцевим бикам із котеджного містечка
Зображення
Апхільчик попереду - чудова нагода перевірити свої навички повзти вверх. Хоча каміння нема градієнт достатній, щоб найменший фейл заставив злізти з велосипеда
Зображення
Місце для відпочинку зроблене скоріш за все місцевими мешканцями - поруч будинки з лісом - якраз перед апхільчиком
Зображення
Осінній дубовий ліс
Зображення
Trek Marlin 2013 - matrace mod v.1.16 впертий в дерево
Зображення
Formula уперта в пеньок
Зображення
Formula з лютим ліхтариком ULTRAFIRE на XML-Т6-му діоді. Також встановлений нормальний руль і винос замість "калічних".
Зображення
І ще один шот Formula - це в лісі над Шахтою куди ми пробралися через стежку вздовж (і не дуже вздовж але і в поперек)
Зображення
Осінній дубовий ліс
Зображення
Гриб поганка в дубовому лісі
Зображення
Тут до нас приєднався ще один бойовий кінь - STOP BIKE :shock: (::)
Зображення
Шахтинська поляна
Зображення
З поляни зробили петлю на захід по трасі маркованій жовтими стрілками і спустилися вниз на заправку
Зображення
Знову піднялися на Шахтинську поляну, звідти через Реабілітацію на БАМ, звідти в Боздош, а потім Набережна незалежності
Зображення
Біля собору їдемо до Замку
Зображення
Дорога до Ужгородського Замку
Зображення
А далі я щось завтикав пофоткати осінні красоти Ужгорода - ну звиняйте - намотали 28 км вверх-вниз і я трошки зморився і поїхав додому. Усім гарного осіннього настрою.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron