Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед Trek Marlin 2013

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення knakis » Чет грудня 13, 2012 11:39 am

loginza74 написав:Вечір добрий!Тиждень тому назад придбав у Миколаєві таку ж цацку,такого ж кольру і розміру рами.Поки все задовольняє крім постійних "вісімок" та слабких рідних гальм.Як ви боретеся з "вісімками"?Я по фото бачу,що ротори змінили?
Ще іноді передача злітає на більш меншу зірку.А так-просто чудово!


Если постоянные восьмерки,то надо проверить натяжение спиц и подтянуть.Еще может быть причина в том.что обод был уже погнут и спицами выравнивали обод,в следствие одни спицы более натянуты,а другие менее и поэтому проблемы в дальнейшем.У меня такое было,пока колеса новые не поставил. :)
А передача может слетать с большой звезды на малую при ослаблении тросика заднего переключателя.Надо подтянуть и возможно подрегулировать.
Аватар користувача
knakis
учасник
учасник
 
Повідомлень: 94
З нами з: Суб листопада 10, 2012 5:13 am
Звідки: киев
Велосипед: есть

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Нед грудня 30, 2012 11:34 pm

Результат поїздки на схил Анталовецької - до дороги на полігон вниз (уверху де перехрестя одна дорога на Анталовецьку, одна на полігон, а одна веде вздовж водоносного поясу кудись на північ до Перечина).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Пон січня 07, 2013 8:30 pm

Результатом попередньої передноворічної поїздки стали "нові" обода Bontrager AT-850 622x17 коліс для мого Trek Marlin 2013. Попередники обода Bontager AT-650 622х19 відкладені в сторону. Одразу хочу сказати, що великих надій на ці ободи не покладаю, оскільки чув від одного товариша, що погнув їх у 16-ки при поїздці в Рахів. Тож буду їздити акуратно, як і на попередніх колесах. Проте ями на дорогах і перешкоди поза ними теж ніхто не відміняв. Дропи звісно ніхто на них робити не буде. Якщо ж знову будуть вісімочки то буде думатися щось із розряду підвісів. Бо видно моя вага в р-ні 90 кг слабо суміщається з хардтейлом в наших умовах.
Зображення
Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Yaroslav » П'ят січня 11, 2013 2:37 am

Треба було брати такі _http://www.velostyle.com.ua/131312.html
_http://www.velostyle.com.ua/94040.html.
А самі міцні обода на 29 я знайшов такі _http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=13420 , _http://www.реклама комерційних ресурсів заборонена/shop/product/Obod-SunRingle-700C-Rhyno-Lite-40h-Pinned-Black-ABT-590g-, _http://www.реклама комерційних ресурсів заборонена/shop/product/obod-SUNringle-28-MTX33-32n-sleeved-33mm-Black-AV-
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Суб січня 12, 2013 6:54 pm

Поки до мене їде новенька повітряна вилочка вирішив я SR Sountur XCM V3 MLO 29 трішки обслужити ))). Враховуючи, що тепер зима то налив кожну ногу десь по 15 грам мастила 20W. Для вилок з консистентною системою змащування (grease) використання рідшого масла вважаю недоцільним. Тим більше 20W прекрасно льється. А оскільки демпферів масляних у SR Sountur XCM V3 MLO 29 немає то і густина масла впливає лише на те як швидко воно стікатиме вниз після перевертання.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Вів січня 15, 2013 10:01 pm

Ось таке чудо скоро стоятиме в мене на велосипеді. Через 4 тижні максимум.... Rock Shox SID RL 2012 29"
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення mikelos » Сер січня 16, 2013 11:03 pm

І скільки це чудо коштує?(якщо не секрет) мабуть більше половини твого мерліна :D
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » Сер січня 16, 2013 11:29 pm

Це чудо коштує ДУЖЕ дорого - набагато більше половини мого МАРЛІНА. 26 варіанти починаються з 3200 грн. Проте покупка на далеку перспективу (29 крос-кантрі підвіс).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Sashavks » Чет січня 17, 2013 6:30 pm

:Yahoo!: пускаю слюнки. вилочка бомбезна. :good:
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Велосипед Trek Marlin 2013

Повідомлення Iskander » Пон січня 28, 2013 1:40 pm

Знєш, може я не так активно катаю як ти, але в мене вісімки були лише на рідних ободах мого Вахуу. Звісно я не скачу на ньому як кенгуру і по ямам не ганяю, але тим не менше... Може ти менше використовуєш те, що називається human suspension?
Iskander
новачок
новачок
 
Повідомлень: 29
З нами з: Пон січня 28, 2013 1:22 pm
Велосипед: GF Wahoo 2012

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron