Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Пацифист » П'ят квітня 17, 2015 12:16 pm

а куда родное ретро седло пропало?
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » П'ят квітня 17, 2015 3:12 pm

Усі сідла в наявності лише рідне дуже полюбило цокати штани, тому прийшлося поміняти. По уму треба гарно заклепати шкіру заклепками на каркас - руки не дійшли.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Yaroslav » П'ят травня 08, 2015 11:14 pm

Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Пон травня 11, 2015 4:03 pm

Прикольні історії розказує. Я там ще дивився відео як він на поляні картоплю варить. А по велосипеду правда - обслуговувати його не треба майже - не ломається особо. У мене в основному це покришки і камери мозги пудрять. Одо взірвалася покришка недавно разом з камерою. Ярик ти її ще не одремонтував?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Нед серпня 09, 2015 9:17 am

Давно нічого не дописував у даній темі, та дещо з велосипедом таки я робив.
1. Замінив задню покришку на аналочну за моделлю, але сучасного виробництва. Вразила невисока ціна - всього 80 гривень. Покришка Л-183 розміром 40-622

Зображення

так я не помилився, це покришка сучасного виробництва повністю аналогічна тій, що стояла на моєму АІСТІ з заводу. Трошки відрізняється маркування, шрифти, але малюнок протектора повністю аналогічний. Не можу сказати нічого поганого про цю покришку - велосипед їде як і на старій, тільки не проколюється колесо кожний другий день. Планую також замінити передню, зараз там стоїть 29х2.0 Impac Outpac, котра обкатувалася ще на моЄму велосипеді Trek Marlin свого часу. Помітив ще один недолік великих 29х коліс на велосипеди типу "Україна", більший діаметр колеса означає відчутно слабший розгін з місця (передач то нема). А переваги у накаті можна отримати тільки у випадку використання дорогих покришок із значною ціною. Обмеження тиску в покришці Л-183 - 2.5 атм, вона покищо без скрипу витримує мої на даний момент 94 кілограми, котрі зосереджені на задньому колесі.

В іншому велосипед не підводить і я на ньому катаюся майже щодня у справах.

А в гори зараз не їду через жару, не хочу перевантажувати організм стресом, схоже Боржава та інші заплановані вершини будуть підкорені дещо пізніше, коли температура вдень впаде хочаб до +28-30, але не +35.

:sm8
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Нед серпня 23, 2015 11:16 am

Недовго музика звучала... покришка л-183 почала видувати шишку. А отже їздити мені лишилося пару днів максимум. Думаю на цьому експерименти з базарними варіантами покришок я завершив. :( буду брати перевірену часом Швальбу. Ті нерви не варті тих 350 гривень.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Вистрелила покришка Л-183 або помста російських окупантів

Повідомлення Master General » Пон серпня 24, 2015 12:35 pm

Швальбу не взяв - вирішив спробувати ще дешевої рибки. Цього разу прикупив 2 покришк Kellys Camp 40-622 (made in China) і дві камери KLS пІд цей розмір покришок.
Монтаж пройшов здається нормально - покришка на радянський обод встала більш-менш нормально, не туго не вільно. Зняти і одягнути можна руками. Перейдемо далі до лірики... общем додому з магазину Велогранд не доїхав - покришка Л-183 (виробництво Воронеж) взірвалася біля прокуратури забравши на той світ з собою ще і камеру Schwallbe (от блін знав би шо взірветься - поштовхав би пішки чи віддав на "шиномонтаж" Ференцу - вигідніше би було). Вже як є сам винуватий - шишака я помітив ще позавчора - не варто було їздити на цьому велосипеді. Далі викладу фоточки цього добра і заодно поважив усе - часу є вдосталь - вихідний.


Місце прострілу - однозначно заводський дефект з'єднання корду - покришка була крива з самого початку - не купуйте навіть трошки криві покришки - воно потім вилізе
Зображення
Ще одне місце кривизни - в ньому відбувалося посилене стирання протектору
Зображення
Ідентифіковано завод виробник цього лайна - "Воронеж"
Зображення
Розмірність цієї дефектної покришки - 40-622
Зображення
Нова покришка Kellys Camp
Зображення
робочий тиск - 3- 4.5 атм
Зображення
розмірність 40-622
Зображення
виробництво Китай
Зображення
камера "тю-тю", хоча можна спробувати заклеїти на вулканізаторі сирою гумою, звичайний клей такі порізи не тримає - друга камера за це літо пішла на той світ через вистріл покришки
Зображення
Вага камери KLS 35-42x622 128 грам
Зображення
Вага покришки KLS Camp 654 грами (приблизно як можна на кухонній вазі зважити)
Зображення
Вага Л-183 "воронеж" 824 грами
Зображення
Вага камери 40-622 радянського виробництва 240 грамів (ціла є пару латок - поставлю про запас)
Зображення


Висновок, навіть на дешевий велосипед не варто купляти гуму російського виробництва, яка би ретро вона не була, якість гівно.
Тепер на екстремальному тесті покришка KLS Camp. не знаю правда, що в цьому тесті екстремального, але враховуючи що цього літа це вже друга підірвана покришка - першою підірвалася Impac Outpac (і тому я не купив Impac, хоч це тіпа Швальбе).
Ціни - в магазині Велогранд покришка KLS Camp коштувала 205 гривень, камери по 85 грн
"воронеж" Л-183 коштував місяць тому 80 грн. Пробіг був суто по місту, ні разу не виїхав за межі, проколів не було жодного.

Вага велосипеда АИСТ в цій конфігурації (без замків але з інструменом, дзвоником і мигалкою) 16.9 кг, що для цього класу велосипедів дуже пристойно.

Дяді Саші з магазину "Велогранд" - респект і уважуха, знижка мене як посстійного клієнта порадувала.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Пон серпня 24, 2015 3:57 pm

Ох і трясе при рекомендованому тиску 3.5 атм... по шашці їдеш аке враження шо на вібромасажері. Зато на асвальті накат хороший :-)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Пон серпня 24, 2015 3:59 pm

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Нед вересня 27, 2015 5:00 pm

Встановив пружинний підсиділ. Той що стояв на ''зеленому крокодилі'' колись. Не обійшлося без обробки зазубрин рами зсередини напильником. Також поміняв педалі на інші бо розвалилися.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron