Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Пацифист » Нед березня 02, 2014 5:05 pm

еще раз мои поздравления! молодца!!! :good:
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення mikelos » Пон березня 03, 2014 11:40 am

Вітаю!!!!!! Тепер треба приручати цього звірка (::)
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Пон березня 03, 2014 11:40 am

дякую
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Сер березня 12, 2014 11:38 am

Виник незрозумілий скрип - думав педалі скриплять. Виявилося, що скрипить задня оська X12 (яка прикручується на заводі) - зняв - пшикнув силіконом, скрип пропав. Якщо у когось виникне подібне - майте на увазі.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення ST(:P@ » Сер березня 12, 2014 12:11 pm

силікон лише знімае симптоми. потрібно ліквідувати причину. ІМНО :)
спреї - зло. частина гарантовано сідае на тормозний ротор.краще рідким прокапувати. :wink:
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Yaroslav » Сер березня 12, 2014 12:13 pm

Літолом треба змазати. А в тебе, що силікон попав на задні гальма і тепер треба міняти гальмівні колодки ?
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Сер березня 12, 2014 3:14 pm

Нормально все з колодками, я пшикав силіконове мастило на зняту вісь X12, а не на ротор. Літолом не мазав бо літол у гаражі, а це я виявив вдома.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення ST(:P@ » Сер березня 12, 2014 7:00 pm

Yaroslav написав:Літолом треба змазати. А в тебе, що силікон попав на задні гальма і тепер треба міняти гальмівні колодки ?

шось мені літол не дуже. так собі змазка. краще брати або з молібденом або Маннол LC2 Зображення
друга вже перевірена часом не на одному велосипеді та мотоциклі. гарантовано вистачае на 1 сезон при будь якій експлуатації. окрім миттям активною хіміею. тоді на півсезона. і стоїть 25-30 грн.
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » Чет березня 13, 2014 9:41 am

Общем щоб відволікти всіх від дискусії чим мені мазати задню оську розповім дещо про велосипед іще. Усі експерти мені говорили, що я втрачу у швидкості з цим велосипедом. Але незважаючи на цю думку значної втрати швидкості я не помітив - так як і на попередньому Trek Marlin швидкість - мотор то не помінявся, лише ходова ))) Їзда вверх приносить надзвичайне задоволення, на помірних спусках достатньо перемкнути амортизатор в положення Trail і розкачка зникає повністю, у випадку якщо треба буде тиснути на педалі сильно і ймовірно стоячи є режим climb - щось на зразок lockout, але із низьким порогом спрацювання на пробій (випадкова яма не викине вас із сідла).
Передаточне число 22-36 дозволяє їхати без проблем в колінах на швидкості 4 км/год в підйом - актуально для місць де багато хто ходить пішки вверх).
Робота підвіски просто відмінна - ями не відчуваються, не кажучи про з'їзд з бардюра і таке інше. Тряска майже відсутня. Велику роль тут звісно відіграють гігантські шини 29х2.35 ефективним діаметром майже 75 см. Вилка працює так, що відчути якісь недоліки в її роботі якось не довелося - вона легко строгується і гасить усе. На всіх режимах окрім їзди стоячи можна активувати режим descend - геометрія велосипеда така, що сидячи в сідлі розкачки фактично немає.
Руління. Була думка, що куб буде погано рулитися. На практиці виявилося, що рулиться він навіть краще ніж хвалені G2 від Trek, повороти на малій швидкості даються легко.
А от з відчуттям поздовжньої стабільності не все так чітко - на крутих спусках моментами виникає страх, але на спуску з Анталовецької сідло не спускав, хоча бажання було, особливо на торчку, що на вирубці. Общем якщо ще поставити dropper post для якого на рамі Cube Sting 140 Pro 29 передбачені кріплення для рубашки буде взагалі айс.
Їзда по каменям - одне задоволення - там де раніше від страху за велік все всередині зжималося то тепер їду і тільки чую покачування. Звісно це не даунхільний монстр, але задатки до гір є непогані.
Сильно сердить робота задньої втулки - вона трісконить як гута, один толк - пішоходи відходять на набці. На спусках задовбує особливо.
Гальма Shimano Deore A-M615... тормозять тихо і потужно, але є один нюанс невеликий - коли зажати гальмо і покачати велосипед вперед-взад виникає стук колодок, тобто вони не зовсім жорстко сидять в каліпері - еліксири в цьому плані краще. Звісно при діаметрі ротора 180 мм потужності достатньо щоб гальмувати одним пальцем. Далі буде...
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед CUBE STING 140 PRO 29

Повідомлення Master General » П'ят березня 14, 2014 11:14 pm

Зловив десь три колючки і пробив одночасно два колеса. У передньому одна колючка, в задньому дві. Скоріш за все якісь госпідарі тягнули обрізані рози на звалище і я попався на це. Імовірно, що в Боздошському парку, саме там я був і саме там чистили вчора алею біля "картодрому". Тож деякий час в парк їздити не буду :oops:

В результаті не міг не скористатися і не перевірити вагу деяких компонентів велосипеда, щоб так сказати "знати ворога в лице" - ворог в даній ситуації вага.

Ітак переднє колесо велосипеда Cube Sting 140 Pro 29 важить 2291 грам
Зображення
переднє колесо без покришки і камери 1269 грам
Зображення
Покришка Schwalbe Hans Dampf Cevlar Evo 29x2.35 - 853 грами
Зображення
Камера Швальбе (судячи по вазі із легких - сюрприз) - 176 грам
Зображення
Заднє колесо без поккришки і камери
Зображення
Касета виявилася таки не SunRace а Shimano CS-HG62 11-36
Зображення
а ось і винуватці цікавого проведення часу - колючки
Зображення
Висновок - навіть в місті треба возити за собою хочаб насос - при подібних проколах можна підкачатися і доїхати. Мене сьогодні насос врятував від пішої ходи від аеропорту.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron