Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.

Велоінфраструктура міста

Тут можна писати, що заманеться і як заманеться на будь-яку тему в межах правил. Не обов'язково щось пов'язане з велосипедом, Ужгородом чи Закарпаттям. Усе що хочеться. Хоч про погоду на Сатурні.

Велоінфраструктура міста

Повідомлення ferencbaki89 » Сер вересня 17, 2014 4:54 pm

Доброго дня друзі!
Пропоную створити робочу групу по розробці концепції розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м.Ужгород
Пора вже примусити міських чиновників розбудовувати вело-інфраструктуру в місті.
Кого цікавить тема, мій телефон.: 066-884-14-64 - Ференц
ferencbaki89

Re: Велоінфраструктура міста

Повідомлення Master General » Сер вересня 17, 2014 5:40 pm

Тема вже починала обговорюватися:
viewtopic.php?nomobile=1&p=4005#p4005
напрацювання подавалися Щадею особисто. Та на тому й усе...
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту

Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Повідомлення ferencbaki89 » Сер вересня 17, 2014 5:53 pm

Давайте напрацюємо рішення міської ради та подамо як від ГР міста. Тоді міська рада буде зобов'язана розглянути це питання.
ferencbaki89

Повідомлення Master General » Сер вересня 17, 2014 9:50 pm

Я що міг то знайшов - концепцію розвитку велоінфраструктури Львова, а також як велосипедист окреслив основні напрямки де треба доріжки. Інша справа, що наразі ні в правилах дорожього руху багато що ще не враховано і у держстандартах. Тут треба поступ удержаві. А зараз всім не до цього. Хоча поштовх для економіки за рахунок економії ресурсів був би капітальний. Та й у місті де вже стільки років підряд не можуть вирішити проблему лівньовок і відкритих люків, ям на узбіччях. Це мабуть перше з чого треба починати. Друге це вимагати велодоріжки на найголовніших магістралях, таких як Минайська і Грушевського - і там і там можна це зробити не такими великими ресурсами. Хоча на Минайській вже є приклади відбирання зони можливих доріжок під парковки для авто.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту

Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Повідомлення BikePoint » П'ят вересня 19, 2014 10:00 pm

Підтримую. Пропоную обЪ... не знайшов апостроф на компі
Предлагаю объединить усилия, создать велодиаспору Ужгорода. Для начала хотя бы всем перезнакомиться. В Ужгороде я насчитал 5 вело магазинов + NightRide + BanzaiRa...
В общем, предлагаю всем заинтересованным встретиться в среду 24 Сентября после работы где-то в 18:30 где-то в кафе в центре города, попить квасу и решить как жить дальше. Кстати, 11 октября могу подсмотреть что-то полезное на велофоруме во Львове и внедрим это у нас в Ужгороде.
Предложите место встречи. Я приеду.
Дмитрий
БайкПоинт 095О854568
P.S.
А можно на следующем НайтРайде встретиться, познакомиться и создать рабочую группу или вело диаспору города.
BikePoint

Велосипед: Kross

Повернутись до Спілкування велосипедистів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.