Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Про вирубку лісів

Цей форум призначений для пулікації матеріалів по екології, охороні довкілля та іншим темам що роблять природу навколо нас чистіше і краще. Здебільшого те, що безпосередньо стосується Ужгорода та Закарпаття. Але і інше можна.

Про вирубку лісів

Повідомлення Master General » Пон липня 02, 2012 2:42 pm

Ось що пишуть про вирубку лісу... http://ua-reporter.com/novosti/116347

Я був в шоці коли побачив таке тотальне знищення лісу. Адже земля була вся перерита тяжкою технікою. Дощі змиють і без того бідні землі з цих вершин. При вирубці звичайно був знищений тотально весь молодий підлісок який би міг частково компенсувати втрату великих дерев і швидко розвинутись.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Master General » Пон липня 09, 2012 9:55 pm

а ліс рубають далі. щодня десятки тонн вивозять з лісів довкола Анталовецької Поляни
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Master General » Вів липня 17, 2012 7:55 am

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Yoshuto » Вів липня 17, 2012 10:52 am

кадри, оштрафували на 4к грн :o при тому що вирубали на сотні тисяч гривень
Yoshuto
 
Повідомлень: 4
З нами з: Пон липня 16, 2012 11:00 pm
Велосипед: mountain bike

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Master General » Вів липня 17, 2012 10:53 am

сьогодні побачиш все своїми очима.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Master General » Нед липня 22, 2012 1:17 pm

Доречі також "дуже радує" тенденція вирубування дерев у місті і перетворення його на кам'яні джунглі. Замість дерев виростають чергові нікому не потрібні магазини і ригаловки. А крім переламаних рік тому сакур в місті не висаджено жодного дерева. Тільки рубають, а старі дерева самі по собі ламаються. Про ПЕКЕЛЬНИЙ простпект мовчу. Якщо раніше там було приємно літом навіть пройти то тепер іти кілометр по палючому сонцю. Може тільки наш гавномер з його гавнопопередником в авто з кондиціонером.


Також хочу вам повідомити, що наша обласна влада вважає, що лісів вирубується мало. Дійсно лисі гори - привабливіші - їх можна роздеребанити і продати олігархам під забудову, що і скоріш за все буде зроблено на територіях які виведуть з лісового фонду після винищення.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Efreitor » Нед липня 22, 2012 4:43 pm

Паш, замість поламаних сакур нові посадили, по Київськії набережній пройдись, десь від Надра банку до Автопорта. А старі дерева рубати треба, бо вони самі попадають, можуть і на голову комусь. А молодо воно росте повільно, їх тупо крадуть та діти і дібіли ламають, у нас в райончику 2 чи 3 роки підряд дерева сажали, все ламали нафіг, пару деревцят всього вижило :(
ПС. я наших гавномерів не захищаю, але бажання щоб на мене з жінкою і малим впало якесь старе дерево маю мало.
Зображення -> Зображення
Аватар користувача
Efreitor
частий гість
частий гість
 
Повідомлень: 30
З нами з: Нед червня 24, 2012 10:12 pm
Велосипед: Kellys Blog

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Master General » Нед липня 22, 2012 10:16 pm

Має бути спосіб як вберегти дерева від вандалів. На таке місто як Ужгород сотня дерев то ніщо. Має висаджуватися набагато більше. Бо за рік вирубується НАБАГАТО більше. Я сужу по Швабській колись була вся засажена деревами. Тепер можна дерева порахувати на пальцях. Сплошний бетон. Нічим дихати. Ти у такому місті хочеш жити?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Efreitor » Нед липня 22, 2012 10:31 pm

не, не хочу. А варіанти, як захистити дерева ти маєш? Бо я не можу уявити як захистити оті саджанці вночі від пьяної гопоти, вдень від розбалуваних дітей, якім батьки дозволяють все на світі, і які поняття зеленого не мають, що робити можна, а що ні. Біля кожного дерева по міліціонеру не поставиш, треба лікувати суспільство від егоїзму, жадібності і т.д., тоді і ліс рубати не будуть, і дерева ламати, і дороги будуть як мають буде та і вообще, все буде добре. А з хворим суспільством ні ти, ні я нічого зробити не можемо, при всьому нашому бажанні. :(
Зображення -> Зображення
Аватар користувача
Efreitor
частий гість
частий гість
 
Повідомлень: 30
З нами з: Нед червня 24, 2012 10:12 pm
Велосипед: Kellys Blog

Re: Про вирубку лісів

Повідомлення Master General » Нед липня 22, 2012 11:11 pm

Ну є радикальні методи. Тільки це зміна суспільного ладу. З розстрілами, тюрмами і примусовими роботами. За усі бидлобачини. Ця нація самостійно ні до чого не прийде. Я в цьому вже переконався. Це як хворий короїдом чи ще якоюсь заразою ліс - зрубати то жалко, але розумієш, що якщо не зробити це зараз то наслідки будуть катастрофічні...

А по поводу дерев. Ну треба біля дерев закопувати три бетонні стовбчики (бо залізні спиздять) і по колу дротом обкрутити. А потім коли підросте - років 5 то можна зняти. А міліції не шаройобитися в барах, а патрулювати вулиці і гопоту відловлювати. А то розвелося. І як ти кажеш діток тоже приструнювати (мамашам виписувати). В кінці кінців у нас ти коли бачив міліціонера який хоч щось робить? Здебільшого вони сліпі, глухі і німі. Зайняті набиванням кишень. Патрулів немає зовсім. Тому і гопоти стільки. А ще має бути муніципальна міліція яка штрафує за бидлоповодженням у місті - за розкидування сміття, за псування майна і т.д. А на даний час навіть якщо хтось щось наробив немає дієвого механізму впливу на нього. Менти - да вони драли цим займатися....
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Далі

Повернутись до Довкілля та екологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron