Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипедні доріжки Ужгорода

Тут потрібно писати теми, що стосуються безпеки руху на велосипеді, взаємовідносин учасників дорожнього руху, правил дорожнього руху, інцидентів на дорогах. У проекції на Ужгород та Закарпаття. Також загально український та світовий досвід.

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Master General » Чет липня 24, 2014 2:29 pm

От і створюємо таку "партію зелених біцігліштів Ужгорода" і підемо на вибори. Зараз конкретно треба зайнятися розробкою початкової "концепції", щоб було на що спиратися. Бо фраза потрібні велосипедні доріжки нічого конкретно не вирішує на жаль.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Master General » Чет липня 24, 2014 4:20 pm

Інтерактивна карта велодоріжок Ужгорода (я зробив - версія один). Хтось скаже багато, а я кажу це мінімум, що має бути для відносної безпеки руху. Тут не враховані малі вулиці взагалі на яких на щастя їздити не так небезпечно як на центральних і швидкості машин там набагато менші.

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Master General » Сер серпня 20, 2014 2:38 pm

ЦІкава ідея запобігання запарковування велодоріжок автомобілями
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Алексей » Чет серпня 21, 2014 2:28 pm

мне кажеться что это не первоочередное что может помочь развитию велокультуры. Дело в том что велосипедист и так самый свободный участник движения, а проблемы взаимодействия с другим транспортом решаються культурой и образованием. уверен, что даже сейчас в этом отношении все не есть плохо, ведь нет статистики которая говорила бы об больших жертвах среди велосепедистов.
Зато для того что бы велосипед стал практичный транспортом нехватает парковок. Ведь как сознательно ный человек поедет к примеру в кафе или ресторан зная что его педальный друг вынужден будет простоять на улице час или другой, так же с работой. Как при таких условиях можно ездить на работу? а так зная о охраняемой стоянке люди предпочтут веловипед и решим прогулками и конечно маршруткам.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Master General » Чет серпня 21, 2014 3:18 pm

Я колись вів деякі вибірки смертей велосипедистів із ЗМІ, потім усім відомі потії витіснили ці матеріали із ЗМІ:
viewtopic.php?p=271#p271
Щодо парковок - парковки зробити легко і просто, як і втратити велосипед залишивши його не знати де на парковці. А от велодоріжка як допомога особливо малодосвідченим виїхати на дорогу без страху це факт, я особисто уникаю багатьох напрямків на велосипеді саме через відсутність веолдоріжок, для мене парковка це питання будь-якого стовба чи норм. дерева. Не дуже комфортне відчуття коли в 30 сантиметрах проносяться машини навіть не намагаючись збільшити дистанцію. Дехто свідомо підрізає. Це також питання культури. Але я думаю, що якщо зараз громадськість не просуватиме питання велодоріжок, то всі можливі місця їх розміщення просто перетворяться на паркінги для автомобілів і ми ніколи їх в Ужгороді не побачимо. Якісні і грамотні велодоріжки однозначно знижують ризик травми чи смерті велосипедиста, а також покращуюють його можливості добратися до пункту призначення. На даний час велосипед найбільш дискримінований вид транспорту.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Yaroslav » Нед листопада 16, 2014 12:38 am

Ужгород наберена Незалежності в майбутньому

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Master General » Нед листопада 16, 2014 7:40 am

Цікаво, що фотошопери навіть не спробували прибрати пішоходів і машини з велодоріжки :)
Було би дуже добре якби навколо набережних аж до Нової Лінії (а то і далі в Сторожницю) і аж до електростанції була велодоріжка, щоб можна було зробити 10-12 кілометрове кільце без того, щоб виляти серед пішоходів і машин. Я щодня їду 7 км по набережним зранку перед роботою, якби була доріжка довша додавав ще пару кі
лометрів - чудово розганяє кров і виганяє насморк з носу :)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипедні доріжки Ужгорода

Повідомлення Master General » П'ят січня 16, 2015 4:17 pm

Цікава інформація щодо планування велосипедної та іншої транспортної інфраструктури
http://www.slideshare.net/velotransport ... an-cycling
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.

Повернутись до Безпека руху і велосипед

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron