Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Влада винищує дерева !!!!!!!!!!!!!!

Різні цікаві новини з нашого життя

Влада винищує дерева !!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення Master General » Сер жовтня 10, 2012 12:56 pm

Знищили дерева на проспекті свободи, тепер знищили майже усі дерева на Швабській. Чекаємо "покращення" у вигляді бігбордів. Немає розуміння, що таке дерево виростає за ціле століття... Що сказати. ДИБІЛА пусти до влади то такого нароблять.... Я вже мабуть не доживу до того часу коли Ужгород буде таким зеленим як був при Радянській владі... :evil:
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Влада винищує дерева !!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення Master General » П'ят лютого 08, 2013 9:51 am

Ворон-ворону око не виклює http://zakarpattya.net.ua/News/106515-N ... v-derzhavi

Продовження історії зі знищенням лісів. Як рубали незаконно так і рубають, а до справи не доходить. Прокуратура тисне щоб поділилися??? Хто в курсі про незаконні рубки дерев повідомляйте. Без розголосу в ЗМІ точно нікого навіть не штрафануть. А так хояаб трошки боятимуться.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Влада винищує дерева !!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення mikelos » П'ят лютого 08, 2013 11:57 am

Зображення
нехай вчаться у індусів, як берегти дерева
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012


Повернутись до Новини (інше)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron