Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Чет листопада 29, 2012 5:20 pm

Знову сумна звістка - травмований 39 річний велосипедист у Виноградові. Ввечері він потрапив під колеса мерседеса, котрим керував житель Виноградова. Потерпілий з травмами, переломами та струсом головного мозку знаходиться у відділенні Районної лікарні.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Чет грудня 27, 2012 2:26 pm

Учора ввечері збили велосипедиста на перехресті Гагаріна-Краснодонців, зараз він у важкому стані в лікарні. Водій з місця пригоди утік. Втім правоохоронці вже визначили кому належить автомобіль.
Деталі: http://zakarpattya.net.ua/News/104880-V ... losypedyst
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення mikelos » Чет січня 03, 2013 1:20 pm

mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Yaroslav » Суб січня 19, 2013 1:18 am

Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » П'ят січня 25, 2013 2:27 pm

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення mikelos » Сер лютого 13, 2013 3:03 pm

mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Сер лютого 13, 2013 3:20 pm

Там є велодоріжка вздовж траси, але вона така занедбана, що по ній лише танком їздити. Та всім начхати на велосипедистів і їх проблеми. Те скільки машин потовклося свідчить про те як вони далеко одна від одної їхали і як повільно.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення avr39-ripe » Чет лютого 14, 2013 12:05 am

Редкий случай, когда НЕ соглашусь про плохую велодорожку.. Она не идеальна, но она абсолютно проезжабельна. Не в терминах кросс-кантри. она просто проезжабельна на обычном веле. Не домыслы. Сам ЕЮ ездил дважды с разрывом в год. Да ездил на КК веле, но я могу сделать поправку на обычный вел.. На том участке таки часто аварии с велосипедистами.. НЕ зря там велодорожка. Я не компетентен опровергать или подтверждать вину водителя, но что именно ТАМ таки не надо ездить на велике по трассе ФАКТ :( ужасно, что человек погиб и жизнью подтвердил этот факт...
avr39-ripe
новачок
новачок
 
Повідомлень: 18
З нами з: Нед серпня 12, 2012 2:46 pm
Велосипед: kellys scarpe + kellys flown

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Чет лютого 14, 2013 9:59 am

Наявність велодоріжки не повод хлопати ушами за рульом. Факт те, що МАШИНА ВБИВАЄ, а не велосипед. Факт, що відсутність пішоходного переходу не дає права давити людей. Факт той, що коли робили реконструкцію траси то пожаліли гроші на реконструкцію доріжки. Факт, що на тій ділянки траси постійно аварійна ситуація через те, що автобуси і газельки їдуть 40-50, а мажорам хочеться летіти 120 і більше. Невідомо хто куди і як їхав. Ми це скоріш за все вже не взнаємо. А на ділянках з підвищеною аварійністю потрібно обмежувати швидкісний режим, і штрафувати по чорному. Лише в нас в відповідних органах стадо дибілів сидить. Інші ділянки дороги де немає велодоріжок чим відрізняються? Ще невідомо чи зараз та доріжка не затоплена чи на ній нема болота, льоду і так далі. Щось же заставило людину їхати дорогою???? Ну і в школі ніхто не вчить правил дорожнього руху... А водії... хтось бачив, щоб ХОЧАБ ОДИН ВОДІЙ зупинився на перехресті Клячаново-Траса пропустити пішохода? Тільки чесно? Як бачимо ДТП виникло в безпосередній близькості від пішоходного переходу, де водій має бути пильним у 10000 разів більше.
Я звісно не адвакат таких горе-велосипедистів. Я би хотів, щоб ми робили висновки з цього і розповідали усім як небезпечно на трассі і що потрібно уникати усіляких маневрів там. А звісно між містами-райцентрами і селами повинні бути велодоріжки з обох боків.
Ще невідомо куди їхала жінка: http://www.mukachevo.net/UA/News/view/69858
Офіційна версія: http://www.mukachevo.net/ua/News/view/69861
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Суб січня 11, 2014 1:22 pm

Давно я не писав про сумну статистику - черговий смертельний випадок з велосипедистом трапився між селами Кінчеш і Розівка, водій-пенсіонер "Жигулів" не помітив велосипедиста.
http://zakarpattya.net.ua/News/118562-M ... osypedysta
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron