Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Пон вересня 03, 2012 11:45 am

http://zakarpattya.net.ua/News/100294-N ... osypedysta

Збито велосипедиста. Та все це залишиться як є. Ніхто не контролює того як, де і хто їздить. про те, що при будівництві трасси могли побудувати велоспедну доріжку взагалі мовчу. Прості люди в тих селах навіть дорогу не можуть нормально перейти. Дороги смертельно небезпечні для велосипедистів. Машини не дотримуються дистанції при розїхді, регулярно виїзжають на зустрічну для обгону при наявності зустрічного велосипедиста, рухаються на надвисоких швидкостях. Проте і велосипедистів долбойобів хватає. Їздять без габаритних вогнів у сумерках. Що збільшує їхні шанси загинути під колесами в 100 разів. Хоча від п'яного долбойоба не врятує жодна "моргалка". Та й велосипедисти частенько їздять під шофе.

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік продовжується

Повідомлення Master General » Пон вересня 03, 2012 4:12 pm

І іще один. Схоже пора проводити акцію протесту проти бездіяльності та террору на дорозі:

http://zakarpattya.net.ua/News/100309-U ... esamy-avto
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік продовжується

Повідомлення Efreitor » Вів вересня 04, 2012 9:23 am

Зображення
Проти кого акція направлена буде? Проти бидловелопедистів чи бидловодіїв? Мені не раз вночі вискакували пяні олені на дорогу прямо перед машиною, одіті у все чорне. Слава богу, встигав обїхати тих дібілів. Не раз попадались такі ж унікуми на велосипедах без жодного катафота, про фари передні і задні я мовчу.
Не знаю як ти, але на машині я бачу куди більше тупих пішоходів і велосипедистів, ніж коли їду на веліку тупих водіїв.
Як на мене, ПДД, в тій частині, що регулюють рух пішоходів і транспортних засобів, які не потребують "прав" на їх використання (велосипеди, гужові повозки, шо там ще є) треба викладати в школі, кадровими даїшниками і без позитивної оцінки зі школи не випускати.
Зображення -> Зображення
Аватар користувача
Efreitor
частий гість
частий гість
 
Повідомлень: 30
З нами з: Нед червня 24, 2012 10:12 pm
Велосипед: Kellys Blog

Re: Сумний лік продовжується

Повідомлення Master General » Вів вересня 04, 2012 11:03 am

Ваня ти на велосипеді скільки їздиш? Коли останній раз по трасі їздив? Я катаюся щодня і по місту і по трасі. Скажу тобі так - щодня проти мене порушують правила. Про те що велосипедист опинився посеред полоси це ще не причина його збивати. Він має повне право їхати по середині якщо обїзжає перешкоду, яму чи ще щось він такий самий учасник ДР і ти не знаєш достеменно чому він там був. Однозначно НЕ ПІШОХІД І НЕ ВЕЛОСИПЕДИСТ ВБИВАЄ А ВБИВАЄ АВТОМОБІЛЬ. І це є першопричиною. І вбиває НЕУВАЖНИЙ, П'ЯНИЙ, НАКУРЕНИЙ, НАГЛИЙ, ПОРУШУЮЧИЙ ПРАВИЛА. Тут корінь проблеми, а не мази "посеред полоси", "без катафота". Фари машині нафіга? Буде дитина бігти через дорогу без катафота теж давити її? Куди діватися коли все навколо заставлене автомобілями включаючи тротуари і узбіччя і обочини? Я хотів би бачити твоє обличчя коли твоя дитина опиниться у зоні ризику. Тоді може будеш по другому оцінювати стан справ. У нас всі їдуть по максимуму не задумуючись про наслідки. 10000 раз пронесе, а на 10001-й може виникнути будь яка перешкода. В т.ч. жива людина. Статистику смертності від автомобілів тобі вказати?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік продовжується

Повідомлення Master General » Вів вересня 04, 2012 1:46 pm

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік продовжується

Повідомлення Master General » Пон вересня 17, 2012 1:29 pm

Знову загинула невинувата людина:
http://zakarpattya.net.ua/News/100884-N ... sypedysta-
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Пон вересня 24, 2012 11:18 am

Цього разу нетверезий велосипедист мало не вкоротив собі віку біля с. Іванівці. Його збило Дейво Сенс коли той вирулив з польової дороги на трассу. Водій повидомив про наїзд. Наразі авто на штрафмайданчику а потерпілий був госпіталізований у травмпункт з переломом гомілки.


Теги: ДТП, велосипед, велосипедист, алкобайкер, Ужгород, Іванівці, Закарпаття.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Пон жовтня 08, 2012 3:00 pm

У місті Мукачеві збили велосипедиста-пенсіонера. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні. Обставини ДТП з'ясовуються.

Зображення
Зображення
Зображення

Звертаюся до усіх велосипедистів: будьте обережними на дорозі, водії авто "клали" на вас і ваші проблеми. Більше того більшість з них не вміє адекватно реагувати на раптові перешкоди. Щось я дуже сумніваюся, що пенсіонер валив на веліку швидше 15 км/год. А от авто скоріш за все рухалося на значній швидкості, котру не контролюють корумповані гаїшники (котрі лише збирають дань не впливаючи ні на що).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Пон жовтня 15, 2012 3:04 pm

Учора ввечері у приймальне відділення районної лікарні в Рахові привезли на лікування 52-річну жінку велосипедистку котру збив автомобіль. Жінка являється мешканкою с Біла Церква Рахівського раону.
За словами лікарів у потерпілої діагностували черепно-мозкову травму,травми грудної клітки та живота, відкритий перелом променевої кістки.
Винуватцем в ДТП виявився житель села Солотвино Тячівського району, що керував машиною ВАЗ-2101 "Жигулі" без посвідчення водія і допустив грубе порушення правилл безпеки дорожнього руху, що призвело до ДТП з травмування велосипедистки, котра їхала рідним селом. Автомобіль відправили на штрафмайданчик.
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сумний лік збитих велосипедистів продовжується... R.I.P.

Повідомлення Master General » Сер жовтня 17, 2012 10:19 am

І знову доводиться писати в цю тему, знову насмерть збитий велосипедист. Мешканець Підвиноградова загину від травм на місці ДТП під колесами Фіата Добло між селами Підвиноградів і Руська Долина. ДТП сталося ввечері. RIP.

Ще раз наголошую про необхідність чіткого самопозначення на трассі за допомогою дуже яскравого світла.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Далі

Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron