Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Харків'янин проїхав на велосипеді, не встаючи з нього більше

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Харків'янин проїхав на велосипеді, не встаючи з нього більше

Повідомлення Yaroslav » Нед грудня 06, 2015 11:54 pm

Харків'янин проїхав на велосипеді, не встаючи з нього, більше доби
Медики відправляють Нечепоренко на операцію, але він замість операції крутить колеса. Фото: соцмережі
Андрій Нечепоренко з цілим букетів проблем - зношеними суглобами, хворим коліном і короткою ногою - за 31 годину подолав майже 400 кілометрів шляху: без їжі і сну.

У середу його рекорд фіксують в Національному реєстрі Рекордів України.

Харківському спортсмену Андрію Нечепоренко нещодавно виповнилося 53 роки. А три роки тому йому поставили діагноз - артроз тазостегнового суглоба і колін. Почувши це, Андрій Станіславович відправився не так на рекомендовану операцію із заміни суглоба, а на чергове тренування. Через проблеми з суглобами нога спортсмена укоротилася на 4 см. Їздити на велосипеді стало значно важче, але чоловік не здавався. Тренувався, навіть отримавши третю групу інвалідності.

У вересні минулого року Нечепоренко сів на улюблений шосейний велосипед і встановив фактично світовий рекорд для людей з такою інвалідністю: 379 км за 31 годину 21 хвилину і 54 секунди. Проїхав навколо Харкова, потім по Київській трасі доїхав по Полтавській області і повернув назад.

- Маршрут був розрахований таким чином, щоб проїхати 400 кілометрів, але якось не туди повернув, і вийшло, що зрізав, - розповів "КП" в Україні "сам Андрій Станіславович. - Я приймаю протизапальні та знеболюючі препарати, а перед виїздом були ще й медикаменти для підвищення витривалості і працездатності. Їжі я фактично не брав, хіба що порошок, який підмішував в рідину. Пив спеціальні коктейлі для спортсменів.

Зупинки на дистанції були короткі: сходити в туалет, розмішати порошок, а вночі - дати подрімати кілька хвилин напарникові, 17-річному хлопцю Максиму. Той супроводжував Нечепоренко всю дорогу, хоча не виключено, що без нього шлях був би пройдений швидше.

- Результати, в принципі, непогані, - говорить Нечепоренко. - Тільки останні 75 кілометрів далися важко. Велосипедний одяг ввібрала вологу і дуже сильно натерла "п'яту точку".

Щоб надати дані до реєстру рекордів, спортсмену доводилося самому стежити за показаннями велосипедного комп'ютера, знімати фото- та відеоматеріали про подорож.

До речі, Андрій Нечепоренко не планує змінювати суглоб, навіть незважаючи на попередження лікарів, мовляв, від цього нікуди не дінешся. Хоча багато знайомих рекордсмена (у тому числі тренери) вже поміняли свої суглоби на штучні.

http://kp.ua/kharkov/520846-kharkovchan ... lshe-sutok
Востаннє редагувалось Yaroslav в Пон грудня 07, 2015 11:09 am, всього редагувалось 1 раз.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Харьковчанин проехал на велосипеде, не вставая с него, б

Повідомлення Master General » Пон грудня 07, 2015 10:02 am

Я думаю, що це ненормально коли проблеми з суставами ввалювати і добивати їх. Краще розібратися з причинами такого стану і лікуватися. Ця дурна самопожертва нічого не дасть, окрім того, що ноги відмовлять.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron