Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Цікаво, куди котиться світ?Ціни на велосипеди і супутні речі

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Цікаво, куди котиться світ?Ціни на велосипеди і супутні речі

Повідомлення Master General » Сер вересня 24, 2014 9:40 am

Останнім часом закидував на сайт новини велосипедного світу, але набридло закидувати на сайт обзори всякої фігні, що пересічний українець придбати не може. От наприклад я не знаю, що треба курити, щоб придбати чорнобілий(!!!) велокомп'ютер за 420 фунтів стерлінгів (по курсу НБУ це 9240 гривень...)
Зображення
хай він буде тисячу раз крутий, але 420 фунтів це і в Британії 420 фунтів.
Тут хочаб кольоровий за 399.99 фунтів...
Зображення

круто мабуть бачити свій пульс і положення за 400 фунтів. Правда потім може в голову вдарити мисля, е....ть який я лох, що серце битися стане слабше на підйомі? Чи каденсодрочер-початківець думає, що від споглядання каденсу на екрані йому стане легше тримати каденс 100?

А такий GPS комп'ютер за 79.99 фунтів не хочете? Супер-пупер, в комплекті - ніпркуя нема.... Круто, китайці за 2 бакса виробляють - європа за 100 Євро барижить :%)
Зображення

А як вам така маєчка за 139$ ??? прикольний котик правда? Але 139 баксів? За шо йо майо... з карбоновго волокна вручну плели мабуть....
Зображення

А як вам 500 Люменовий ліхтарик за 109 Фунтів??? Нормальок? Піде? При тому, що "китайці" світять в два рази сильніше і коштують до 25$ за комплект?
Зображення

Ну це все херня, а як вам колесика за 1670 Фентиків? Нічо нормальні такі, круті аж не знаю що сказать....
Зображення


Общем будьте розумними коли щось купляєте і повірте не варті 50 грам ваги різниці у 200 баксів.
:sm2
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Цікаво, куди котиться світ?Ціни на велосипеди і супутні

Повідомлення Алексей » Сер вересня 24, 2014 2:57 pm

Каждая цена найдет своего дурака.
Та один фиг что тот-же петух стоит 160 грн, в котором пару грамм алюминия и технологии производства уровня токаря любителя, а на практике штампуют как прищепки.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron