Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Янукович на роботу буде їздити на велосипеді

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Янукович на роботу буде їздити на велосипеді

Повідомлення Yaroslav » Сер листопада 06, 2013 5:11 pm

Президент України Віктор Янукович заявив про свій намір діставатись місця роботи, пересуваючись на велосипеді. Про це повідомляє сайт Федерації велоспорту України з посиланням на прес-службу президента.

“Беручи приклад з європейських політиків, я вирішив їздити на роботу на велосипеді, – пояснює Янукович. – Саме велосипедом користується велика частина європейських політиків. І оскільки Україна намагається бути якнайближчою до поглядів Європи, я прийняв таке рішення.”

Також стало відомо, що зі своєї резиденції в Межигір’ї Янукович вертольотом діставатиметься до Центру адміністративно-ділової авіації (триповерхова споруда з вертолітним майданчиком на Парковій алеї у Києві), а вже там пересідатиме на двоколісний транспорт, на якому і їхатиме до місця своєї роботи – Адміністрації Президента, що на вул. Банковій.

“Коли ми дізналися про президента на велосипеді, ми дуже зраділи, – зрадів Голова Асоціації велосипедистів Києва Василь Ровер, – Адже це означає, що незабаром у Києві з’явиться ще одна велодоріжка!”

“Якщо він буде їздити в шоломі, в нього може прим’ятись зачіска!” – прокоментувала інформацію народний депутат від Партії регіонів Таїсія Повалій.

Відомо також, що велосипед, яким пересуватиметься Віктор Янукович на роботу, буде жовтого кольору.

http://uareview.com/yanukovych-na-velosypedi/
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Янукович на роботу буде їздити на велосипеді

Повідомлення ondrash » Чет листопада 07, 2013 11:57 am

хотел бы я на это посмотреть :D
Всякая работа требует больше времени, чем вы думаете
Аватар користувача
ondrash
учасник
учасник
 
Повідомлень: 80
З нами з: П'ят лютого 22, 2013 2:23 pm
Звідки: Мукачево
Велосипед: Kellys

Re: Янукович на роботу буде їздити на велосипеді

Повідомлення Master General » П'ят листопада 08, 2013 10:27 am

Мудак цей ваш окунь
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron