Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед – найкраще спасіння від інфаркту

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Велосипед – найкраще спасіння від інфаркту

Повідомлення Master General » Суб липня 30, 2011 11:14 pm

Британські медики повідомляють про результати свого дослідження і призивають офісних робітників пересісти з автомобілів на велосипеди. Всього 6 км в день, котрі менеджери подолають за допомогою двоколісного друга, знижують ризик інфаркту на 50%.

Дослідники з Британської медичної ассоціації закликають усіх, в кого сидяча робота, їздити на велосипеді.
Відстань в 30 км, подолана за кермом велосипеда за 5 робочих днів (по 6 км в день - 3 зранку на роботу, 3 - повертаючись додому) знижує рищик розвитку хвороб серця на 50%.

Автори дослідження прийшли до такого висновку, після того як вивчили стан здоров'я і вплив на нього велосипедних прогулянок у 10 тисяч чоловік, чия робота передбачала малорухливий образ життя в офісі, сидячи за комп'ютером.

Їзда на велосипеді (як плавання і нешвидкий біг ) відноситься до так званих циклічних нагрузок. Подібні нагрузки надзвичайно корисні для сердечного м'язу, котрий при занятты згаданими видами спорту змыцнюэться особливо ефективно.

Вчені також згадують про те, що їзда на велосипеді - прекрасний засіб для похудіння. Година їзди в середньому темпі "спалює" 300 кілокалорій. Автори встановили, що щоденна їзда не велосипеді протягом всього 30 хвилин забезпечує похудіння протягом року не менш ніж на 5 кг.

Саме катання на двоколісному другові є одним з небагатьох ефективних способів, що дозволяють позбавитися від целлюліту на бедрах без операції. Помірне (саме помірне), але регулярне катання на велосипеді, дуже корисне для сексуальної функції : внаслідок специфіки рухів їздока покращується кровопостачання органів малого тазу, що сприяє зникненню різних застійних явищ в цій області і, як наслідок, сексуальне життя стає яскравішим і різноманітнішим.

Теги: велосипед, велосипедист, Ужгород, Закарпаття, здоров'я, потенція, секс, спорт, целюліт, бедра, похудіння
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед – найкраще спасіння від інфаркту

Повідомлення Master General » Суб липня 30, 2011 11:20 pm

А враховуючи розміри нашого Ужгорода, брати авто в хорошу погоду для того щоб просто їхати на роботу чи пертися в душній набитій маршрутці взагалі нелогічно. Якби ще би були трішки кращі умови для їзди - велодоріжки, відсутність перешкод у вигляді припаркованих вздовж всіх центральних вулиць міста автомобілів і відкритих каналізаційних люків то я впевнений наше місто стало би набагато чистішим і приємним для проживання. Наш мер багато чого наобіцяв під час велодня, але далі декларацій справа покищо не просунулась. Також хочу закликати роботодавців створити умови для зберігання велотранспорту своїх працівників, також ваш приклад буде дуже гарним для них. Хочаб раз в тиждень шеф котрий приїде не на шикарному мерсі а на велосипеді приверне увагу всього колективу до цього екологічного виду транспорту.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron