Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Швабська асвальт, пастки, зрубані дерева...

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Швабська асвальт, пастки, зрубані дерева...

Повідомлення Master General » Пон жовтня 08, 2012 2:38 pm

Велика подяка ідіотам котрі вваливши немер грошей у реконструкцію вул. Швабської черговий раз забили болт на велосипедистів і майже усі лівньовки зробили велопастками глибиною 15-25 см. Навіть колесо 29-ра провалюється настільки що в'їхавши туди на швидкості призведе до аварії майже неминуче! Як мінімум можна прикусити язика і отримати удар сідлом по задниці. Тож будьте обережні панове велосипедисти. Мерія з підрядчиками хоче викоренити велосипедистів як клас.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Асвальт на Швабській поклали, з лівньовок зробили велопа

Повідомлення Master General » Сер жовтня 10, 2012 9:38 am

хто має настрій може зробити фотки велосипедних пасток у місті, бажано з велосипедом у ямі і приблизною аресою розміщення пасток.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Швабська асвальт, пастки, зрубані дерева...

Повідомлення Master General » Чет жовтня 11, 2012 9:49 am

Вулиця Швабська....
короткий фоторепортаж. Люди підходили до мене коли я фотографував і казали що цих варварів пора подати в суд. Усі ненавидять мера і його партію регіонів. тепер вони безолаберно і тупо ЗА НАШІ КОШТИ!!!!! нищать вулицю швабську перетворюючи її на жахливу вулицю без дерев, без тіні. Літні люди скаржаться, що влітку НЕМОЖЛИВО буде ходити. І вони праві! Вулиця йде на південь і тіні на ній від будинків немає. Дерева створювали тінь. Та прийшгли погореловські роботяги і зрубали їх. ПОКРАЩЕННЯ ВІД КРОВОСІСІВ В ДІЇ!!!!!!!!!
Також хочу одразу відмітити класичне виконання велосипедної пастки куди провалюється навіть гірський велосипед-найнер з колесами діаметром 73 см (що більше ніж у більшості легкових авто).


Зображення
останній день цих дерев 10.Х.2012
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Це не торнадо - це регіонали дибілоїди - погореловці. Слово регіонал чим далі тим більше набуває негативного значення. І це притому, що я не політик, а просто громадянин України. Котрий з виборів не має вигоди.
Зображення
Окраса Швабської - ДЮНА тепер у всіх на виду.
Зображення

Зображення
Стіни цього будинку скоро вкриють бігбордами - не сумнівайтеся. Адже тепер чудовий краївид відкрився.
Зображення
Табір у всій красі.
Зображення
Подивіться яке дерево зрубали!! Та воно здрове-здоровісіньке!
Зображення
Єдине трухляве з десятка. Його мали б вирізати років десять тому. Служби міста просто сліпі. разом з градоначальниками котрі з початку незалежності розкрадають Ужгород.
Зображення
Ще одне здорове дерево.
Зображення
Картина маслом Ужгород після погорелово-регіонального торнадо
Зображення
Лівньвки після ремонту за НАШІ КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКУ - ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!! Особливо для велосипедистів. Діаметр колеса 73 см - більше ніж у більшості легкових автомобілів.
Зображення
коментарі зайві - будівельники професіонали з великою букви. Певно у азарова стажувалися.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Швабська асвальт, пастки, зрубані дерева...

Повідомлення Master General » Чет жовтня 11, 2012 12:57 pm

Дерева на фото вище вже зрубані. RIP.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Швабська асвальт, пастки, зрубані дерева...

Повідомлення Sashavks » Чет жовтня 11, 2012 5:58 pm

о це тільки і вміють робити люди котрих ми обираємо.
п.с так ужгород вже ніколи таким зеленим не буде.
п.п.с цікаво а за радянських часів такі рішення приймались так само як зараз? тихенько у кабінетах за кавою з конвертом від власника будівлі бо йому дерево там вітрину закриває? :evil:

п.п.п.с і на останок. кепські справи хлопці та дівчата... а саме погане у цій ситуацій те що "ЇМ" за це нічого не буде! :sm5
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Швабська асвальт, пастки, зрубані дерева...

Повідомлення Master General » П'ят жовтня 12, 2012 9:48 am

Зображення
Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Швабська асвальт, пастки, зрубані дерева...

Повідомлення Master General » П'ят лютого 01, 2013 10:16 am

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron