Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

Все, що стосується роботи цього інтернет ресурсу. Правила, побажання, проблеми, помилки, підтримка та інше.

Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

Повідомлення Master General » Суб лютого 02, 2013 9:42 pm

Хто не може зареєструватися чи увійти на форум:
Ця тема створюється для тих у кого виникли труднощі з реєстрацією на форумі. Якщо ви не можете створити обліковий запис то надішліть мені на пошту gear{a}hotmail.ru повідомлення з бажаним іменем користувача (nickname) та паролем (хоча пароль я можу вам встановити любий - потім поміняєте). Не забудьте у адресі ел.пошти {a} замінити на @. Лист повинен бути надісланий з поштового ящика вказаного при реєстрації.


Для тих хто реєструвався через соціальні мережі:
Ви обрали форму реєстрації через модульLoginza(через соціальні мережі або пошту) і скоріш за все ваш нік не зовсім відповідає бажаному. Ви можете його змінити на потрібний, надіславши мені у приватне повідомлення бажаний нікнейм (ім'я користувача). Процедура входу при цьому не зміниться. У випадку проблем із входом то надішліть мені на пошту gear{a}hotmail.ru повідомлення з бажаним ім'ям користувача та паролем (хоча пароль я можу вам встановити любий - потім поміняєте). Не забудьте у адресі ел.пошти {a} замінити на @. Лист повинен бути надісланий з поштового ящика вказаного при реєстрації.


При бажанні відкріпити свій вхід на форум від модуля Loginza:
- щоб відкріпиьти свій вхід від модуля Loginza (через соціальні мережі або пошту) - надішліть мені приватним повідомленням пароль який ви хочете використовувати і ви зможете заходити за звичайною процедурою входу (ім'я користувача+пароль).

Також потрібно заповнити поля профілю в панелі керування: ucp.php
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

Повідомлення Master General » Нед лютого 10, 2013 11:57 am

Для правильного відображення часу на форумі потрібно встановити вірний часовий пояс в "Панелі керування".
Натискаємо "Панель керування" (біля приватних повідомлень в шапці) -> Налаштування форуму (вкладки зверху) -> Загальні налаштування
або перейти за посиланням http://velo.uzhgorod.ua/ucp.php?i=174 (можливо потрібно буде повторно ввести логін і пароль).
Для Ужгорода актуальний часовий пояс GMT+2, літній час зараз не діє.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

Повідомлення Master General » Суб лютого 23, 2013 1:36 pm

У кого є проблеми з частими виходами (розлогінюваннями) з форуму використовуйте адресу http://velo.uzhgorod.ua - вона є основною.
Адреси velosiped.uz.ua та velouzhgorod.gaz24.info є допоміжними.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

Повідомлення Master General » Чет березня 10, 2016 4:13 pm

У зв'язку з активацією спам ботів акаунти учасників з кількістю повідомлень менше 2 деактивовано. Прошу сприйняти з порозумінням та зареєструватися заново у випадку проблем чи пройти повторну активацію облікового запису через електронну пошту.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Форум Ужгородський велосипедний

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron