Обзор велосипедних покришок IMPAC OUTPAC

Велосипедні покришки (шини) IMPAC OUTPAC позиціонуються дилерами як майже Schwallbe… На цьому їх достоїнства завершуються. Гума фірми IMPAC мало чим схожа на Schwallbe – жахливий склад гумової суміші, слабкий каркас, поганий накат та комфорт. Вага велика, а міцності не вистачає, у мене ще не зношена покришка прославилася тим, що рванула під гаражом без навантаження при тиску біля 2.5 атм.

Під час експлуатації покришки IMPAC OUTPAC прославилися постійними проколами – захисний шар у них відсутній. Каракас велошини Impac Outpac слабкий – покришка не витримує навантажень – рветься як базарне лайно за 4 доллари, хоча коштує значно дорожче. Відшарування центрального дроту від боковини з розривом усієї внутрішньої нейлонової оплітки… менше всього очікував таке побачити. Скоріш за все, тупо дріт не оброблений від корозії і відповідно став за сезон шершавим від води і тупо прогриз собі каркас. Хоча мала би тримати тиск 4 атмосфери. Та боюсь, що це хіба під хлопчика вагою 50-65 кг таку покришку одягати. Під нормальним мужиком покра точно розлізеться. Якщо не в перший сезон, то на другий-третій точно.

Не рекомендую придбавати покришку IMPAC OUTPAC та і всі IMPAC взагалі. Тупо викинуті гроші, краще докинути купонів і взяти швальбу.

На задньому колесі велосипеда АИСТ 28. Напрямок обертання встановлено вірно. Дана стаття написана ексклюзивно для в’їдливого Валентина Пупени за довгий язик. Хай менше бикує в коментарях. Я ще матеріал про раму Трек викладу.

DSC_0460[1]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *