Велосипед Kettler Alu Rad Comfort зламалося коромисло рами

Відслужив протягом двох років і зламався мій велосипед Kettler. Зламалося коромисло на рамі. Вірніше тріснуло. Причиною став випадковий з’їзд з бордюрного каменю вистою близько 18-20 см не вставши з сідла. Спробую заварити аргоном, але з попереднього досвіду ясно, що треба шукати новий велосипед бо навантаження на коромисло дуже великі і не факт, що зварювальний шов буде тримати навантаження.

Це вже 3-тя велосипедна рама яка зламалася під моєю вагою. Цього разу було 108 кг. До того успішно зламав рами Trek Marlin, Giant Trooper і алюмінієвий підсиділ з пружиною що тепер застряг намертво в рамі велосипеда Мінськ(типа Україна).

Велосипедні покришки SCHWALBE MARATHON PLUS TOUR

На свій ввелосипед для міста я вирішив встановити покришки SCHWALBE MARATHON PLUS TOUR. Спонукало мене до цього їх антипрокольні властивості, а саме технологія Smart Guard котра забезпечує дуже надійний захист. Що можна сказати. За два місяці у мене не було жодного проколу. Це добре, адже для міста дуже важливо не проколюватися. Не возити ж за собою на роботу постійно запасну камеру чи ремкомплект і насос. Це в подорожі актуально – в місті хочеться обходитися без зайвих речей і ця гума реально дає. Чому я обрав саме модель Tour – наше місто досить брудне – багато доріг не мають асвальтового покриття, а багато просто забруднені всілякою мучкою і т.д. В мене були старенькі 10 річні Marathon і на них велосипед на таких поверхнях дещо невпевнено себе вів. Я встановив розмір 47-622, що дає додатковий комфорт.

Скрип при натисканні педалей частина 2. Cube.

Отже сталася з моїм Cube Sting 140 Pro 29 така неприємність – почав він скрипіти коли вкручуєш. Я почав розбиратися у стандартній послідовності дій в такій ситуації.DSC_0208_1 Читати далі Скрип при натисканні педалей частина 2. Cube.

Скриплять педалі при натисканні?

Якщо на вашому велосипеді при натисненні на педалі чутний скрип на 95% цей скрип через те, що при закручуванні педалей на різьбу не було додане мастило. Для усунення цього недоліку слід викрутити педалі велосипеда за допомогою ключа на 15 і додати на різьбу мастило (краще типу Літол).

Мій досвід доставки велосипеда за допомогою служби Інтайм.

Отже купляючи черговий велосипед виявилося, що доставку можна здійснювати за допомогою різних служб доставки – Інтайм та Нова Пошта. Причому продавець не настоював особо на якійсь службі, хоча як потім виявилося проблеми всетаки були в минулому. Читати далі Мій досвід доставки велосипеда за допомогою служби Інтайм.

Планетарна втулка SRAM Spectro S7 просте обслуговування

Велосипеди з планетарними втулками з Європи

З недавніх часів на наш ринок стали потрапляти велосипеди, що були у використанні привезені з Європи, а саме Німеччини, Нідерландів та інших країн. Через особливості використання велосипедів у цих країнах вони мають особливу комплектацію. На багатьох велосипедах зустрічаються планетарнів втулки. Так виявилося і в моєму випадку. Отже навіть найпростіші операції такі як зняття і встановлення колеса після проколу вимагають додаткових операцій. Тому я вирішив описати процедуру зняття встановлення колеса на пальцях (згідно інструкцій виробника). Читати далі Планетарна втулка SRAM Spectro S7 просте обслуговування

Обзор велосипедних покришок IMPAC OUTPAC

Велосипедні покришки (шини) IMPAC OUTPAC позиціонуються дилерами як майже Schwallbe… На цьому їх достоїнства завершуються. Гума фірми IMPAC мало чим схожа на Schwallbe – жахливий склад гумової суміші, слабкий каркас, поганий накат та комфорт. Вага велика, а міцності не вистачає, у мене ще не зношена покришка прославилася тим, що рванула під гаражом без навантаження при тиску біля 2.5 атм.

Під час експлуатації покришки IMPAC OUTPAC прославилися постійними проколами – захисний шар у них відсутній. Каракас велошини Impac Outpac слабкий – покришка не витримує навантажень – рветься як базарне лайно за 4 доллари, хоча коштує значно дорожче. Відшарування центрального дроту від боковини з розривом усієї внутрішньої нейлонової оплітки… менше всього очікував таке побачити. Скоріш за все, тупо дріт не оброблений від корозії і відповідно став за сезон шершавим від води і тупо прогриз собі каркас. Хоча мала би тримати тиск 4 атмосфери. Та боюсь, що це хіба під хлопчика вагою 50-65 кг таку покришку одягати. Під нормальним мужиком покра точно розлізеться. Якщо не в перший сезон, то на другий-третій точно.

Не рекомендую придбавати покришку IMPAC OUTPAC та і всі IMPAC взагалі. Тупо викинуті гроші, краще докинути купонів і взяти швальбу.

На задньому колесі велосипеда АИСТ 28. Напрямок обертання встановлено вірно. Дана стаття написана ексклюзивно для в’їдливого Валентина Пупени за довгий язик. Хай менше бикує в коментарях. Я ще матеріал про раму Трек викладу.

DSC_0460[1]

Велосипедні покришки Kellys Camp 40-622

Настав час опублікувати перший відгук щодо велосипедних покришок Kellys Camp. Придбавши їх у магазині офіційного дилера Kellys і Trek сумніві щодо їх оригінальності не виникло. kellys_camp2Гума відноситься до класу недорогих і виконана на жорсткому дротяному каркасі з нейлоновою ниткою (nylon) під шаром гуми для забезпечення стійкості. Вага покришки становить 654 грами, що небагато для такої розмірності покришок. Читати далі Велосипедні покришки Kellys Camp 40-622

Велосипедний замок Tonyon TY-315 довготривалий тест

Не дивлячись на багато позитивних відгуків, котрі були опубліковані мною дещо нижче є у замка і недоліки. Так цей замок U-Lock обладнаний не самим прогресивним механізмом серцевини, вже десь через пару місяців експлуатації замок почав заїдати. Я думав, що вимилася чи висохла змазка замка. Але заново добре промастивши усе що тільки можна дістати ззовні у замку, нічого не змінилося – замок заїдає. Заїдає в закритому положенні так, що треба помучитися щоб відкрити. Це не додає позитиву у його використанні. Тому якщо не розробиться буду шукати йому альтернативу. Майте це на увазі коли купуєте дешевий замок U-Lock. Велосипед із замком завжди зберігався у приміщенні і всього декілька разів потрапив під дощ.

Тест велосипедного замка U-lock Tonyon TY-315

Недорогий замок Tonyon TY-315 був придбаний за рекомендацією Ярослава – досить досвідченого велосипедиста в Ужгороді.
zamok_tonyon Читати далі Тест велосипедного замка U-lock Tonyon TY-315

Ремонт, настройка, покупка, обзор, тест велосипеда і велосипедного обладнання