Обзор велосипедних покришок IMPAC OUTPAC

Велосипедні покришки (шини) IMPAC OUTPAC позиціонуються дилерами як майже Schwallbe… На цьому їх достоїнства завершуються. Гума фірми IMPAC мало чим схожа на Schwallbe – жахливий склад гумової суміші, слабкий каркас, поганий накат та комфорт. Вага велика, а міцності не вистачає, у мене ще не зношена покришка прославилася тим, що рванула під гаражом без навантаження при тиску біля 2.5 атм.

Під час експлуатації покришки IMPAC OUTPAC прославилися постійними проколами – захисний шар у них відсутній. Каракас велошини Impac Outpac слабкий – покришка не витримує навантажень – рветься як базарне лайно за 4 доллари, хоча коштує значно дорожче. Відшарування центрального дроту від боковини з розривом усієї внутрішньої нейлонової оплітки… менше всього очікував таке побачити. Скоріш за все, тупо дріт не оброблений від корозії і відповідно став за сезон шершавим від води і тупо прогриз собі каркас. Хоча мала би тримати тиск 4 атмосфери. Та боюсь, що це хіба під хлопчика вагою 50-65 кг таку покришку одягати. Під нормальним мужиком покра точно розлізеться. Якщо не в перший сезон, то на другий-третій точно.

Не рекомендую придбавати покришку IMPAC OUTPAC та і всі IMPAC взагалі. Тупо викинуті гроші, краще докинути купонів і взяти швальбу.

На задньому колесі велосипеда АИСТ 28. Напрямок обертання встановлено вірно. Дана стаття написана ексклюзивно для в’їдливого Валентина Пупени за довгий язик. Хай менше бикує в коментарях. Я ще матеріал про раму Трек викладу.

DSC_0460[1]

Велосипедні покришки Kellys Camp 40-622

Настав час опублікувати перший відгук щодо велосипедних покришок Kellys Camp. Придбавши їх у магазині офіційного дилера Kellys і Trek сумніві щодо їх оригінальності не виникло. kellys_camp2Гума відноситься до класу недорогих і виконана на жорсткому дротяному каркасі з нейлоновою ниткою (nylon) під шаром гуми для забезпечення стійкості. Вага покришки становить 654 грами, що небагато для такої розмірності покришок. Продовжувати читання

Велосипедний замок Tonyon TY-315 довготривалий тест

Не дивлячись на багато позитивних відгуків, котрі були опубліковані мною дещо нижче є у замка і недоліки. Так цей замок U-Lock обладнаний не самим прогресивним механізмом серцевини, вже десь через пару місяців експлуатації замок почав заїдати. Я думав, що вимилася чи висохла змазка замка. Але заново добре промастивши усе що тільки можна дістати ззовні у замку, нічого не змінилося – замок заїдає. Заїдає в закритому положенні так, що треба помучитися щоб відкрити. Це не додає позитиву у його використанні. Тому якщо не розробиться буду шукати йому альтернативу. Майте це на увазі коли купуєте дешевий замок U-Lock. Велосипед із замком завжди зберігався у приміщенні і всього декілька разів потрапив під дощ.

Тест велосипедного замка U-lock Tonyon TY-315

Недорогий замок Tonyon TY-315 був придбаний за рекомендацією Ярослава – досить досвідченого велосипедиста в Ужгороді.
zamok_tonyon Продовжувати читання

Велосипедна подорож в Карпатах з SJ4000 Wi-Fi

Осінь чудова пора у Карпатах. Похмурий і холодний Ужгород відпустив нас легко, дорога у ліс звивалася поміж гір. Листопад додає нових фарб у звичні маршрути. Жовто-гарячі кольори зігрівають серце разом з останнім теплом у очікуванні зими. Чудова подорож старовинною дорогою Ярок-Анталовці-Т.Ремета дає незабутні враження. Дорогою зустріли жовто-чорних саламандр, котрі намагалися зігрітися у слабких променях осіннього сонця перед тим як відправитися у зимову сплячку. Листя робить дорогу з каменю м’якою і покладистою, але одночасно дуже небезпечною. Найменший невірний рух і велосипед намагається вислизнути в сторону з траекторії руху.

міні-фільм відзнято за допомогою камери SJ4000 Wi-Fi

SJ4000 Wi-Fi обзор, тест, огляд, відео

Недавно я став власником action камери SJ4000 Wi-Fi і представляю вашій увазі підбірку відеороликів відзнятих про неї і нею.
Тут і огляд розпаковування і огляд меню і оригінальні семпли і навіть таймлапс. Прошу знайомитися з цікавим продуктом китайської промисловості.
Ось на цьому відео огляд комплектації і того, що знаходиться в коробці.

Тут оригінальний семпл записаний з камери SJ4000 Wi-Fi (genuine SJCAM) в ранковий час Продовжувати читання

Велосипедна форма з Китаю

Для багатьох велосипедистів настали складні часи і можливість оплачувати багатотисячні “чеки” з локальних магазинів вичерпується. Націнки просто шалені, відповідно потім незадоволення якістю. З огляду на це я вирішив ризикнути і придбати зразки китайської форми для особистого використання. Що приїхало можна глянути у відео.

Форма виглядає досить непоганої якості Продовжувати читання

FullHD екшн-камера і відеореєстратор SJCAM SJ4000 Wi-Fi action cam dvr

Оскільки крім того, що я автомобіліст, я іще і велосипедист, то я вирішив при придбанні відеореєстратора і екшн-камери сумістити це в одному пристрої. Купувати дорогу GoPro 3 Hero і Sony Action Cam я не став – не ті сьогодні часи, щоб купувати камери за 250-300 Євро і дорожче.

Тому я почав шукати достойну альтернативу  sj4000wifi на ринку електроніки Китаю. Після переглядів декількох десятків обзорів, я визначився, що мені потрібен відеореєстратор і екшн-камера в одному пристрої. Продовжувати читання

Екшн-камера SJ5000 новий лідер бюджетних Гоупрошок

23 вересня стартують продажі нової екшн-камери SJ5000. Як і SJ4000 це клон на тему GoPro Hero. Але на відміну від GoPro SJ5000 коштує всього $90. Що робить її надзвичайно привабливою для любителів екшн-камер з країн, що не мають високих доходів.

SJ5000 має такі переваги над SJ4000:sj1  Продовжувати читання

Швидке обслуговування вилки та амортизатора велосипеда перед поїздкою

Я час від часу роблю таке швидке обслуговування своєї вилки Fox Evolution Float 34 29 CTD o/c і амортизатора Fox Float Evolution series ctd o/c перед поїздкою:fox_service

-очищаю вилку та амортизатор від буруду

– беру моторне мастило  і наношу його на ноги вилки та амортизатор.

Продовжувати читання